Ми працюємо по всій території України

пн-пт з 9:00 до 18:00

Замовити дзвінок

  X

  Узаконити прибудову до будинку

  Легалізація прибудови до будинку

  1 294
  Оформлення житлової нерухомості

  Узаконити прибудову до будинку

  Легалізація прибудови до будинку

  1 294
  Оформлення житлової нерухомості
  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
  Loading...

   

  ЗАПРОСИТИ ЗВ’ЯЗОК З ПРОФІЛЬНИМ СПЕЦІАЛІСТОМ

  Будь-ласка, заповніть цю невелику форму і
  ми зв’яжемося з Вами в найкоротші терміни

   1 КРОК - ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОБ'ЄКТ
   2 КРОК - КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ
   Чи є технічний паспорт із позначкою «самовільне будівництво»

   1 КРОК - ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОБ'ЄКТ
   2 КРОК - КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

   Ця інформація потрібна, щоб заздалегідь проаналізувати Ваше питання!
   Фахівець зв’яжеться із Вами максимально швидко.

   100% захист від спаму

    

   Що можна віднести до прибудов

   Щоб узаконити прибудову до будинку, необхідно попередньо вивчити основні поняття та нюанси, що стосуються процесу. Зведення додаткових елементів будівлі веде до розширення його території. Одним з таких додаткових елементів є прибудова. Цей об’єкт знаходиться за основною територією будівлі, але має з ним хоча б одну загальну стіну. Узаконити прибудову можна як перед початком її будівництва, так і після закінчення.

    

   Додаткова прибудова буває житловою та нежитловою. Побудувати її реально не тільки в приватних будинках, а й у багатоквартирних – на 1 поверхах у вигляді прибудови до квартири

    

   Житлові прибудови – повноцінне продовження житлової площі будівлі. До нежитлових відносяться:

   • склади;
   • літні кухні;
   • веранди;
   • інші приміщення.

    

   Виконуючи допоміжну функцію, вони не завжди вимагають опалення та інших витрат на утримання. Їхня експлуатація протікає легше. Узаконення кожного типу прибудови має свої особливості, тому процес переважно здійснювати за підтримки фахівців.

    

    Потрібна допомога? – Отримайте консультацію від експерта Арма Експерт!

     

    Нюанси, які потрібно знати в процесі узаконення прибудови до житлового будинку

    Складність процесів узаконення прибудови та послідовність дій залежать від багатьох факторів. Одним із ключових є технічні характеристики. Відповідно до них, прибудова буває капітальною та некапітальною. До першого типу належать прибудови, які є доповненням до житлової зони. Некапітальні – це прості споруди: ганок, поріг, навіс. Вони не вимагають узаконення.

     

    Перш ніж узаконити прибудову, крім типу будівлі, необхідно знати:

     

    zamok ціль використання;

    zamok площа;

    zamok знаходження щодо меж ділянки.

     

    Якщо плануєте узаконити вже готову прибудову, важливо знати рік, коли вона була зведена. Якщо це сталося до 9 квітня 2015 року, ви маєте шанс отримати будівельну амністію. Відповідно до закону, що регламентує містобудівну діяльність, №2363-VIII від 23.03. 2018 року, амністія поширюється лише на незначні об’єкти:

    1. житлові, дачні або садові будинки площею до 300 м²;
    2. господарські приміщення площею до 300 м²;
    3. будівлі та споруди сільгосппризначення, збудовані до 12 березня 2011 року.

     

    Будівельна амністія полягає в тому, що надається право на оформлення прибудови до житлового будинку у спрощеному порядку. Якщо ваш об’єкт не підлягає будівельній амністії, доведеться дотримуватись загальних правил.

     

     

    Процес узаконення

    zamok У процесі узаконення потрібні документи, що підтверджують власність, окремо на будівлю та окремо на земельну ділянку, на якій вона розташована. Також необхідний паспорт та ідентифікаційний код власника. Якщо плануєте узаконити прибудову до приватного будинку, першим етапом є наявність топографічної зйомки з генерального плану.

     

    zamok Другим етапом є створення плану майбутньої будови. Його називають ескізним наміром забудови. Зробити його простіше, якщо залучите фахівців.

     

    Компанія “АРМА ЕКСПЕРТ” кваліфіковано надає послуги у сфері містобудування, чітко за визначеними строками та за помірні кошти. Звертайтеся вже зараз за номером – 095-488-55-66

     

    zamok Наступним етапом є отримання будівельного паспорта. Для цього слід звернутися до місцевого відділу архітектури. Після, ви, бажано з юристом, складаєте повідомлення про початок виконання будівельних робіт. Документ подається до ДІАМ, видається дозвіл на будівництво.

     

    zamok Черговий етап – розробка та складання технічного паспорта. Робить це інженер, який має відповідну сертифікацію. Після завершення робіт необхідно зареєструвати декларацію про введення об’єкта в експлуатацію. Робиться це в ДІАМ.

     

    zamok Остаточна легалізація прибудови до будинку відбувається після реєстрації права власності вже на розширений об’єкт.

     

     

    Інфографіка_Як-ми-працюємо_Transparent-1024x576

     

    Складнощі, які можуть виникнути в ході процедури та як вийти із ситуації

    У попередньому блоці описано, як узаконити прибудову до будинку. Для багатоквартирної будівлі порядок складніший, хоча багато пунктів схожі на попередній приклад.

     

    Через законодавчі обмеження реалізувати процедуру для багатоквартирного будинку у суворій відповідності до вимог закону неможливо. Наприклад, скласти проєкт, розробити технічний паспорт, здійснити інші дії, аналогічні до того, що доводиться проходити при оформленні прибудов до приватних будинків, не складе проблем. Є можливість навіть отримати згоду сусідів. Але оформлення документів на землю або неможливе, або дуже складно, оскільки земля належить усім мешканцям на праві користування.

     

    Розрахувати вартість

     

    Ускладнюється й отримання містобудівних умов та обмежень. Аналогічна ситуація виникає і тоді, якщо хочете узаконити як прибудову балкон. Мінімізувати складнощі реально. Достатньо перед тим, як узаконювати прибудову до будинку, звернутися до фахівців. У цьому напрямку компанія Центр супроводу будівництва «АРМА ЕКСПЕРТ» запропонує вирішення вказаного питання шляхом прибудови балкону (або вітрини) консольним типом.

     

    Ми проаналізуємо ситуацію на місці та допоможемо знайти вихід. У нас працюють фахівці, які мають експертні знання в даній галузі. Допоможемо узаконенню прибудови до будинку як у штатній ситуації, так і в особливому підході. Вартість послуг залежить від складності проблеми та витрачених на її вирішення ресурсів.

    Запишіться на безкоштовну
    консультацію


    Заїжджайте до нас – відповімо на всі запитання
    і пригостимо смачною кавою

    Заїжджайте до нас – відповімо
    на всі запитання і пригостимо
    смачною кавою

    Дивіться також

    Введення будинку в експлуатацію

    Введення будинку в експлуатацію

    Оформлення житлової нерухомості
    2 040

    Інколи забудовники не переймаються питанням про введення будинку в експлуатацію. Ця процедура є обов'язковою. У статті ви дізнаєтеся, чому краще довірити лег... Детальніше

    Оформити розділ будинку

    Оформити розділ будинку

    Технічна документація
    10 046

    Отримали спадщину на двох чи оформили розлучення? Наступний крок - розділ нерухомості. Складна процедура, що вимагає дипломатії, юридичних та технічних знань. Детальніше

    Оформляємо реконструкцію приватного будинку

    Оформляємо реконструкцію приватного будинку

    Оформлення житлової нерухомості
    6 433

    Масштабна реконструкція – це насправді нове будівництво. Тому дозвіл на реконструкцію будинку необхідний, якщо хочете уникнути проблем із законом. Детальніше

    Контакти

    Дякуємо, що зв’язалися з нами!

    Ваш запит надіслано – з Вами зв’яжуться протягом дня