Ми працюємо по всій території України

пн-пт з 9:00 до 18:00

Замовити дзвінок

  X

  Техпаспорт на багатоквартирний будинок

  Швидше та дешевше ніж у БТІ!

  1 174
  Технічні паспорта

  Техпаспорт на багатоквартирний будинок

  Швидше та дешевше ніж у БТІ!

  1 174
  Технічні паспорта
  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
  Loading...

   

  ЗАПРОСИТИ ЗВ’ЯЗОК З ПРОФІЛЬНИМ СПЕЦІАЛІСТОМ

  Будь-ласка, заповніть цю невелику форму і
  ми зв’яжемося з Вами в найкоротші терміни

   Ця інформація потрібна, щоб заздалегідь визначитися з Вашим питанням!
   Фахівець проаналізує її та ми зв’яжемося із Вами максимально швидко.

   100% захист від спаму

    

   Оформити технічний паспорт на багатоквартирний будинок

   Техпаспорт на багатоквартирний будинок – документ інформаційно-довідкового характеру, що розробляється у вигляді текстових даних, ескізів та схем, створених на основі проведеної сертифікованим інженером технічної інвентаризації. Це узгоджений та оформлений належним чином план усіх поверхів будівлі із зазначенням житлових та нежитлових приміщень.

    

   Техпаспорт на многоквартирный дом + Технический паспорт + БТИ + Арма Херсон + Заказать

    

   Техпаспорт для багатоквартирного будинку замовляється забудовником після завершення будівельних робіт. Вказана документація обов’язково має містити таку інформацію:

   zamokконструктивні особливості будинку. Фіксується, які матеріали використовувалися в процесі будівництва, для зовнішнього та внутрішнього оздоблення, фундаменту;
   zamokкомпанія-забудовник. Вказують не лише назву та реквізити, але також і дату, коли будівництво було завершено;
   zamokпараметри побудови. Це кількість поверхів, загальна площа та висота тощо;
   zamokінженерні комунікації. Потрібно прописати, які мережі проведено у будинку – опалення, водопостачання, електрика, газопровід, каналізація;
   zamokтехнічні плани всіх поверхів. Окремо робляться також схеми для техповерху, горища, даху, фундаменту.

    

   Якщо раніше проводилася капітальна реконструкція будинку, ця інформація також відображається у технічному паспорті.

    

   Що ви отримуєте -850x500

   Навіщо він потрібен

   Кожен власник квартири має свій техпаспорт на нерухомость, що знаходиться у його власності. Тому виникає резонне питання, навіщо може знадобитися техпаспорт ще й на багатоквартирний будинок. Якщо забудовник не має такого офіційного документу, він не зможе ввести будівлю в експлуатацію. Отже, без неї у покупця не вийде оформити право власності, а у компанії-забудовника – продати квадратні метри у новобудові.

    

    Потрібна допомога? – Отримайте консультацію від експерта Арма Експерт!

     

    Оформити технічний паспорт можна після завершення всіх будівельних робіт. Ця процедура є обов’язковою і тоді, коли проводиться капітальний ремонт або реконструкція споруди. Також ця документація знадобиться з метою реєстрації права власності на поки що незавершений об’єкт.

     

    Чинне законодавство України вимагає, щоб після завершення будівництва будівлю було переведено на баланс керуючої компанії або ОСББ. Техпаспорт на багатоквартирний будинок необхідно надавати комунальним службам під час укладання з ними договорів про надання послуг. Тільки тоді власники квартир зможуть користуватися водопроводом, електрикою, опаленням, газом за тарифами, встановленими для населення.

     

    Отримати технічний паспорт необхідно і тоді, коли в багатоповерхівці встановлено автономне опалення, зокрема електричні котли. Без цієї документації мешканці не зможуть оформити пільгового тарифу на використання електроенергії. Коли хтось із власників має намір зробити перепланування квартири, теж знадобиться копія техпаспорту, щоб розробити проектний план майбутнього ремонту та погодити його.

    Реєстрація ТП -850x350

    Як замовити

    Виготовити таку документацію тепер можна не лише у БТІ. Багато хто вважає, що краще замовити все у приватній компанії. При зверненні до Центру супроводу будівництва «АРМА ЕКСПЕРТ» можна не сумніватися, що всі терміни оформлення буде дотримано. Тут працюють досвідчені інженери з відповідною кваліфікацією, які знають всі тонкощі підготовки та оформлення документації такого типу, зв’язатися зі спеціалістом можна за номером (095) 488-55-66.

     

    Щоб замовити технічний паспорт на багатоквартирний будинок, необхідно надати документацію. Перелік необхідний документів визначається фахівцем під час первинної консультації. Зазвичай завжди потрібні:

    • план будівлі;
    • сертифікат про завершення будівельних робіт;
    • документи, що підтверджують легітимність забудовника.

     

    Розрахувати вартість

     

    Після того, як усі папери будуть отримані, фахівці проведуть технічну інвентаризацію. Для цього інженер виїжджає на адресу розташування багатоквартирного будинку. Він проведе власні дослідження, зробить заміри та розрахунки. На їх основі будуть підготовлені ескізи та схеми. Приблизно через десять робочих днів (іноді довше) готовий техпаспорт видається замовнику.

     

    ТП -850x500

    Кінцевим результатом проведеної інвентаризації є видача замовнику паперового варіанту технічного паспорту, а також внесення останнього до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

     

    Ціна залежить від розташування об’єкта, його площі та висоти, наявності старих, оформлених раніше документів.

    Запишіться на безкоштовну
    консультацію


    Заїжджайте до нас – відповімо на всі запитання
    і пригостимо смачною кавою

    Заїжджайте до нас – відповімо
    на всі запитання і пригостимо
    смачною кавою

    Дивіться також

    Будівництво чи реконструкція комерційного об’єкту

    Будівництво чи реконструкція комерційного об’єкту

    Оформлення нежитлової нерухомості
    4 662

    На вас чекає не легка процедура! Експертиза проєкту, отримання дозволів та візити перевіряючих. Будівництво та реконструкція магазинів, офісів, ресторанів пі... Детальніше

    Перевести житлове приміщення в нежитловий фонд

    Перевести житлове приміщення в нежитловий фонд

    Оформлення нежитлової нерухомості
    3 026

    Відкрити кафе, салон, офіс чи магазин на першому поверсі житлового будинку – звичайна справа. Але за цим стоїть велика робота – переведення житлового приміще... Детальніше

    Приватизувати земельну ділянку

    Приватизувати земельну ділянку

    Оформлення землі
    39 456

    Оформити земельну ділянку у власність – процедура не на один місяць і не така вже й безкоштовна, як прописано в законі. З чого почати і до чого приготуватися? Детальніше

    Контакти

    Дякуємо, що зв’язалися з нами!

    Ваш запит надіслано – з Вами зв’яжуться протягом дня