X

Техпаспорт на багатоквартирний будинок

Швидше та дешевше ніж у БТІ!

696
Технічні паспорта

Техпаспорт на багатоквартирний будинок

Швидше та дешевше ніж у БТІ!

696
Технічні паспорта
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

 

ЗАПРОСИТИ ЗВ’ЯЗОК З ПРОФІЛЬНИМ СПЕЦІАЛІСТОМ

Будь-ласка, заповніть цю невелику форму і
ми зв’яжемося з Вами в найкоротші терміни

Ця інформація потрібна, щоб заздалегідь визначитися з Вашим питанням!
Фахівець проаналізує її та ми зв’яжемося із Вами максимально швидко.

100% захист від спаму

 

Оформити технічний паспорт на багатоквартирний будинок

Техпаспорт на багатоквартирний будинок – документ інформаційно-довідкового характеру, що розробляється у вигляді текстових даних, ескізів та схем, створених на основі проведеної сертифікованим інженером технічної інвентаризації. Це узгоджений та оформлений належним чином план усіх поверхів будівлі із зазначенням житлових та нежитлових приміщень.

 

Техпаспорт на многоквартирный дом + Технический паспорт + БТИ + Арма Херсон + Заказать

 

Техпаспорт для багатоквартирного будинку замовляється забудовником після завершення будівельних робіт. Вказана документація обов’язково має містити таку інформацію:

zamokконструктивні особливості будинку. Фіксується, які матеріали використовувалися в процесі будівництва, для зовнішнього та внутрішнього оздоблення, фундаменту;
zamokкомпанія-забудовник. Вказують не лише назву та реквізити, але також і дату, коли будівництво було завершено;
zamokпараметри побудови. Це кількість поверхів, загальна площа та висота тощо;
zamokінженерні комунікації. Потрібно прописати, які мережі проведено у будинку – опалення, водопостачання, електрика, газопровід, каналізація;
zamokтехнічні плани всіх поверхів. Окремо робляться також схеми для техповерху, горища, даху, фундаменту.

 

Якщо раніше проводилася капітальна реконструкція будинку, ця інформація також відображається у технічному паспорті.

 

Що ви отримуєте -850x500

Навіщо він потрібен

Кожен власник квартири має свій техпаспорт на нерухомость, що знаходиться у його власності. Тому виникає резонне питання, навіщо може знадобитися техпаспорт ще й на багатоквартирний будинок. Якщо забудовник не має такого офіційного документу, він не зможе ввести будівлю в експлуатацію. Отже, без неї у покупця не вийде оформити право власності, а у компанії-забудовника – продати квадратні метри у новобудові.

 

Нужна помощь? – Получите консультацию от эксперта Арма Херсон!

 

Оформити технічний паспорт можна після завершення всіх будівельних робіт. Ця процедура є обов’язковою і тоді, коли проводиться капітальний ремонт або реконструкція споруди. Також ця документація знадобиться з метою реєстрації права власності на поки що незавершений об’єкт.

 

Чинне законодавство України вимагає, щоб після завершення будівництва будівлю було переведено на баланс керуючої компанії або ОСББ. Техпаспорт на багатоквартирний будинок необхідно надавати комунальним службам під час укладання з ними договорів про надання послуг. Тільки тоді власники квартир зможуть користуватися водопроводом, електрикою, опаленням, газом за тарифами, встановленими для населення.

 

Отримати технічний паспорт необхідно і тоді, коли в багатоповерхівці встановлено автономне опалення, зокрема електричні котли. Без цієї документації мешканці не зможуть оформити пільгового тарифу на використання електроенергії. Коли хтось із власників має намір зробити перепланування квартири, теж знадобиться копія техпаспорту, щоб розробити проектний план майбутнього ремонту та погодити його.

Реєстрація ТП -850x350

Як замовити

Виготовити таку документацію тепер можна не лише у БТІ. Багато хто вважає, що краще замовити все у приватній компанії. При зверненні до Центру супроводу будівництва «АРМА ЕКСПЕРТ» можна не сумніватися, що всі терміни оформлення буде дотримано. Тут працюють досвідчені інженери з відповідною кваліфікацією, які знають всі тонкощі підготовки та оформлення документації такого типу, зв’язатися зі спеціалістом можна за номером (095) 488-55-66.

 

Щоб замовити технічний паспорт на багатоквартирний будинок, необхідно надати документацію. Перелік необхідний документів визначається фахівцем під час первинної консультації. Зазвичай завжди потрібні:

  • план будівлі;
  • сертифікат про завершення будівельних робіт;
  • документи, що підтверджують легітимність забудовника.

 

Після того, як усі папери будуть отримані, фахівці проведуть технічну інвентаризацію. Для цього інженер виїжджає на адресу розташування багатоквартирного будинку. Він проведе власні дослідження, зробить заміри та розрахунки. На їх основі будуть підготовлені ескізи та схеми. Приблизно через десять робочих днів (іноді довше) готовий техпаспорт видається замовнику.

 

ТП -850x500

Кінцевим результатом проведеної інвентаризації є видача замовнику паперового варіанту технічного паспорту, а також внесення останнього до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

 

Ціна залежить від розташування об’єкта, його площі та висоти, наявності старих, оформлених раніше документів.

Запишитесь на бесплатную
консультацию

Позвоните нам
(095) 488-55-66
напишите нам arma.ks.ua@gmail.com
Время работы
пн-пт с 9:30 до 18:00


Заезжайте к нам – ответим на все вопросы
и угостим вкусным кофе

Заезжайте к нам – ответим
на все вопросы и угостим
вкусным кофе

Смотрите также

Cтроительство или реконструкция коммерческого объекта

Cтроительство или реконструкция коммерческого объекта

Оформлення нежитлової нерухомості
4 055

С 2017 года вас ждет сложная процедура! Экспертиза проекта, получение разрешений и визиты проверяющих. Строительство и реконструкция магазинов, офисов, ресто... Подробнее

Перевести жилое помещение в нежилой фонд в Херсоне

Перевести жилое помещение в нежилой фонд в Херсоне

Оформлення нежитлової нерухомості
2 423

Открыть кафе, салон, офис или магазин на первом этаже жилого дома – обычное дело. Но за ним стоит большая работа – перевод жилого помещения в нежилое... Подробнее

Приватизировать земельный участок в Херсоне

Приватизировать земельный участок в Херсоне

Оформлення землі
38 106

Оформить земельный участок в собственность – процедура не на один месяц и не такая уж бесплатная, как прописано в законе. С чего начать и к чему приготовиться? Подробнее

Контакты

Мы работаем в будние дни с 9:30 до 18:00
г. Херсон, ул. Соборная, 8
(095) 488-55-66
arma.ks.ua@gmail.com
Позвоните нам
(095) 488-55-66
напишите нам arma.ks.ua@gmail.com
Время работы
пн-пт с 10:00 до 18:00