Ми працюємо по всій території України

пн-пт з 9:00 до 18:00

Замовити дзвінок

  X

  Дозвіл на будівництво

  Гарантія відсутності проблем!

  8 126
  Дозвільна документація

  Дозвіл на будівництво

  Гарантія відсутності проблем!

  8 126
  Дозвільна документація
  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 4,67 из 5)
  Loading...

   

  ЗАПРОСИТИ ЗВ’ЯЗОК З ПРОФІЛЬНИМ СПЕЦІАЛІСТОМ

  Будь-ласка, заповніть цю невелику форму і
  ми зв’яжемося з Вами в найкоротші терміни

   Ця інформація потрібна, щоб заздалегідь проаналізувати Ваше питання!
   Фахівець зв’яжеться із Вами максимально швидко.

   100% захист від спаму

    

   Ви розширюєте бізнес та готові побудувати новий цех, офіс чи торговий центр? Чи вирішили здійснити свою мрію та обзавестися домом своєї мрії, звівши його на ділянці, яку давно облюбували? Перше, що слід подбати – дозвіл на будівництво. Цей документ видається ДІАМ та дозволить вам розпочати виконання будівельних робіт, не побоюючись того, що вас оштрафують, зупинять будівельні роботи, не дозволять підключитися до комунікацій, ввести в експлуатацію або не оформлять право власності на об’єкт після його зведення.

    

   attentionЧас, коли можна було спочатку збудувати об’єкт, а потім його узаконити, давно минув. Сьогодні з таким підходом ви втратите багато грошей та часу. Законний шлях набагато простіше і вигідніше: спочатку оформляється дозвіл на будівництво, а потім розпочинаються роботи

    

   Отримання дозволу на будівництво – процес досить клопіткий та довгий. Знадобиться велика кількість документів та погоджень у різних інстанціях. А поправки та зміни, які регулярно вносяться до нормативних актів та бюрократичні нюанси перетворюють дозвіл на початок будівництва на справжній «квест» та головоломку, яка може затягнутися не на один місяць.

    

   Якщо ви все ж таки віддаєте перевагу займатися своєю улюбленою справою і не витрачати час, гроші та нерви на ходіння по численних кабінетах ДІАМ, наш Центр супроводу будівництва «АРМА ЕКСПЕРТ» готовий швидко та за доступною вартістю розробити проєкт будівництва та оформити необхідні дозволи.

    

    Потрібна допомога? – Отримайте консультацію від експерта Арма Експерт!

     

    Дозвільні документи на будівництво: особливості отримання

    Залежно від того, який об’єкт ви плануєте зводити, та до якого класу наслідків він відноситься (цей параметр визначає проєктна організація), документи для дозволу на будівництво відрізнятимуться:

     

    zamok Будівля приватного житлового будинку або його реконструкція (площа – до 500 кв.м, поверховість – не більше 2 без урахування мансарди), господарських будівель або гаражів вимагатиме:

    • оформити будівельний паспорт;
    • розробити будівельний проєкт (за бажанням замовника);
    • зареєструвати повідомлення про початок будівництва. 

     

    zamok Для будівельних об’єктів класу СС1, ризик руйнування яких несе певну загрозу та шкоду людям, потрібні такі документи:

    • розроблений та затверджений проєкт;
    • містобудівні умови та обмеження (спеціальний документ, який видається управлінням архітектури);
    • повідомлення про початок підготовчих робіт або повідомлення про початок виконання будівельних робіт, після реєстрації якого в єдиному реєстрі можна розпочинати будівництво.

     

    zamok Об’єкти із середнім та високим класом наслідків (СС2 та СС3), такі як будинки із поверховістю більше 4-х поверхів, адмінбудівлі, торгові та бізнес-центри, вимагатимуть:

    • проєкт, його обов’язкову експертизу та подальше затвердження;
    • отримання містобудівних умов та обмежень;
    • повідомлення про початок підготовчих робіт (підготовка будівельного майданчика тощо);
    • виданий ДІАМ на спеціальному бланку дозвіл на будівництво об’єкта.

     

    У цій процедурі проходить і переведення житлового приміщення в нежитлове. Наприклад, квартири в багатоквартирному житловому будинку під торгово-офісні приміщення.

     

    attention Іншими словами, при зведенні об’єктів малої забудови та об’єктів класу СС1 вам знадобиться повідомлення про початок будівельних робіт, а при будівництві будівель класу СС2 та СС3 – дозвіл на будівництво 

     

    Порядок отримання дозволу на будівництво

    Видача дозволу на будівництво (для об’єктів класу СС-2 та СС-3) провадиться територіальним ДІАМ на підставі таких документів:

    1. заява на оформлення дозволу на будівництво;
    2. копія паперів на землю (право власності, користування);
    3. затверджений проєкт;
    4. висновок експертизи;
    5. копія будівельної ліцензії (за потреби);
    6. копії наказів про призначення відповідальних за проведення будівельних робіт, здійснення авторського та технічного нагляду;
    7. копії сертифікатів про надання кваліфікації.

     

    Якщо всі документи відповідають вимогам, зазначені в них відомості є достовірними, а сам пакет паперів достатній, протягом 10 робочих днів дозвіл на будівництво буде вам видано. В іншому випадку інспекція може відмовити у видачі документа до усунення недоліків.

     

    attention Для будівель класу наслідків СС-1 (приватні будинки та невеликі за площею комерційні об’єкти) право на будівництво виникає після реєстрації ДІАМ поданого повідомлення в офіційному реєстрі

     

    Дозвіл на початок будівництва без клопоту від ЦСС «АРМА ЕКСПЕРТ»

    Завдяки досвіду нашої команди, компанія «АРМА ЕКСПЕРТ» може запропонувати вам оформити дозвіл на будівництво у найкоротші терміни та без зайвих витрат. До ваших послуг не тільки досвідчені проєктувальники та інженери, а й юристи, які безкоштовно проконсультують вас з усіх питань, що стосуються оформлення документації.

    Інфографіка_Як-ми-працюємо_Transparent-1024x576

     

    Послуга з отримання дозволу на будівництво або повідомлення на початок робіт – це одна з наших основних спеціалізацій, тому весь процес відточений до досконалості, щоб вам не довелося переживати і довго чекати на момент, коли ви зможете приступити до здійснення своєї мрії або розширення бізнесу.

     

    Розрахувати вартість

     

    zamok Отримайте максимум інформації! Запишіться на консультацію – 095-488-55-66.

     

    attention Повний супровід всього процесу будівництва «під ключ», у тому числі й отримання такого необхідного документа, як дозвіл на будівництво, гарантує вам відсутність затримок, зниження витрат і високу якість послуги

    Запишіться на безкоштовну
    консультацію


    Заїжджайте до нас – відповімо на всі запитання
    і пригостимо смачною кавою

    Заїжджайте до нас – відповімо
    на всі запитання і пригостимо
    смачною кавою

    Дивіться також

    Документи для будівництва приватного будинку

    Документи для будівництва приватного будинку

    Оформлення житлової нерухомості
    6 411

    Чи можуть будівництво та оформлення документів на будинок пройти гладко і швидко, без проблем, зволікань та зайвих витрат? Звичайно, якщо супроводжуються фах... Детальніше

    Будівництво чи реконструкція комерційного об’єкту

    Будівництво чи реконструкція комерційного об’єкту

    Оформлення нежитлової нерухомості
    4 565

    На вас чекає не легка процедура! Експертиза проєкту, отримання дозволів та візити перевіряючих. Будівництво та реконструкція магазинів, офісів, ресторанів пі... Детальніше

    Дозвіл на реконструкцію

    Дозвіл на реконструкцію

    Дозвільна документація
    11 840

    Штрафи, перевірки, розпорядження, оббивання порогів чиновників – перспектива цілком реальна, якщо реконструкція приміщення проводиться без відповідних паперів. Детальніше

    Контакти

    Дякуємо, що зв’язалися з нами!

    Ваш запит надіслано – з Вами зв’яжуться протягом дня