Ми працюємо по всій території України

пн-пт з 9:00 до 18:00

Замовити дзвінок

  X

  Технічний паспорт на гараж

  Швидше та дешевше ніж у БТІ!

  1 291
  Технічні паспорта

  Технічний паспорт на гараж

  Швидше та дешевше ніж у БТІ!

  1 291
  Технічні паспорта
  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
  Loading...

   

  ЗАПРОСИТИ ЗВ’ЯЗОК З ПРОФІЛЬНИМ СПЕЦІАЛІСТОМ

  Будь-ласка, заповніть цю невелику форму і
  ми зв’яжемося із Вами в найкоротші строки

   Ця інформація потрібна, щоб заздалегідь визначитися з Вашим питанням!
   Фахівець проаналізує її та ми зв’яжемося із Вами максимально швидко.

   100% захист від спаму

    

   Оформити техпаспорт на гараж

   Техпаспорт на гараж – документ, що підтверджує факт проведеної інвентаризації на будівлю для зберігання автомобіля. Законодавство зобов’язує під час будівництва такої споруди робити для неї цей офіційний документ. Техпаспорт описує всі характеристики і параметри будівлі, а саме: загальна площа, призначення, матеріали, використані для стін та фундаменту, дата зведення тощо.

    

   Не кожен власник знає про необхідність оформлення технічного паспорта для гаража. Але без нього неможливо провести жодну угоду із цим типом нерухомості. Майно, яке не пройшло інвентаризацію, вважається неоформленим. Його не можна продавати, здавати в оренду, передавати у спадок або подарити. За незаконені будівлі на власника ділянки покладається штраф.

    

   Техпаспорт на гараж + Технический паспорт + БТИ + Арма Херсон + Заказать

   Як отримати

   Раніше замовити технічний паспорт, у тому числі і на гараж, можна було лише у державній установі – БТІ. Наразі такі послуги надають і приватні компанії. Якщо вартість не така важлива, як якість та оперативність, тоді варто звернутися саме до цих виконавців.

    

   Щоб оформити технічний паспорт на гараж, потрібно знайти компанію із сертифікованим інженером. Послуги такого спеціаліста пропонує Центр супроводу будівництва “АРМА ЕКСПЕРТ”. Звертаючись до цієї компанії, клієнт отримує повноцінну консультацію щодо інвентаризації. Документація готується оперативно. Можна звертатися навіть у термінових ситуаціях, наприклад, коли потрібно швидше прийняти спадщину, а всіх паперів не вистачає, всі питання, що цікавлять, можна поставити фахівцю за номером: (095) 488-55-66.

    Потрібна допомога? – Отримайте консультацію від експерта Арма Експерт!

    Що ви отримуєте -850x500

    Процес оформлення

    Все починається зі збирання документації. Перш ніж приступити до роботи, фахівець повинен вивчити все, що є на даний момент. За першим зверненням клієнта до професійної організації проводиться консультація. Він повідомляє про своє бажання офіційно оформити будівництво, розповідає всю важливу інформацію про неї.

     

    Щоб виготовити технічний паспорт, необхідно:

    zamokскласти договір між замовником та виконавцем. Він фіксує всі умови надання послуги, окреслює обов’язки та права учасників процесу;
    zamokдомовитись з інженером про виїзд на місце. Щоб правильно оформити документацію, він має вивчити об’єкт будівництва, провести заміри, ознайомитись із поточним станом будівлі. Дата та час виїзду обумовлюються заздалегідь. Обов’язок власника – надати доступ до гаража;
    zamokзафіксувати всю отриману інформацію. Для цього фахівець робить креслення, складає схеми.

     

    ТП -850x500

    Коли техпаспорт готовий, клієнт отримує повідомлення (зазвичай у вигляді дзвінка). Йому залишається лише звернутися до компанії знову, щоб забрати готовий документ.

     

    Які документи необхідні

    Технічний паспорт на гараж починають робити лише після збору та надання всіх необхідних для цього паперів. Знадобляться:

    • паспорт та ідентифікаційний код власника;
    • документ, що підтверджує право власності замовника на гараж. Якщо це гаражний кооператив, тоді знадобиться виписка про членство із зазначенням номера споруди, яка перебуває у власності клієнта;
    • дозвільна документація на будівництво. Необхідна, якщо об’єкт ще не завершено;
    • старий технічний паспорт, якщо він є.

     

    Якщо гараж знаходиться на території домоволодіння, де стоїть приватний будинок, то додатково можуть знадобитися кадастровий план та документ, що підтверджує право власності на земельну ділянку (за наявності).

    Після надання всієї документації замовник заповнює та підписує заяву на отримання технічного паспорта встановленого зразка. Фахівець починає працювати над конкретним об’єктом після сплати послуг.

     

    Вартість та термін оформлення

    Ціна завжди розраховується індивідуально і залежить від різних факторів. Остаточна вартість техпаспорту залежить від:

    zamokрозташування гаражу. Він може бути дуже далеко від офісу компанії, де працює інженер. Ціна збільшиться, якщо на дорогу до місця фахівець витратить надто багато часу;
    zamokзагальна площа;
    zamokдата будівництва тощо.

     

    Розрахувати вартість

     

    Реєстрація ТП -850x350

     

    Кінцевим результатом проведеної інвентаризації є видача замовнику паперового варіанту технічного паспорту, а також внесення останнього до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

     

    Для гаража в гаражному кооперативі оформлення технічного паспорта зазвичай дешевше, ніж побудованого на території приватної чи дачної ділянки. Для виготовлення документа потрібно щонайменше п’ять робочих днів.

    Запишіться на безкоштовну
    консультацію


    Заїжджайте до нас – відповімо на всі запитання
    і пригостимо смачною кавою

    Заїжджайте до нас – відповімо
    на всі запитання і пригостимо
    смачною кавою

    Дивіться також

    Будівництво чи реконструкція комерційного об’єкту

    Будівництво чи реконструкція комерційного об’єкту

    Оформлення нежитлової нерухомості
    4 565

    На вас чекає не легка процедура! Експертиза проєкту, отримання дозволів та візити перевіряючих. Будівництво та реконструкція магазинів, офісів, ресторанів пі... Детальніше

    Перевести житлове приміщення в нежитловий фонд

    Перевести житлове приміщення в нежитловий фонд

    Оформлення нежитлової нерухомості
    2 948

    Відкрити кафе, салон, офіс чи магазин на першому поверсі житлового будинку – звичайна справа. Але за цим стоїть велика робота – переведення житлового приміще... Детальніше

    Приватизувати земельну ділянку

    Приватизувати земельну ділянку

    Оформлення землі
    39 240

    Оформити земельну ділянку у власність – процедура не на один місяць і не така вже й безкоштовна, як прописано в законі. З чого почати і до чого приготуватися? Детальніше

    Контакти

    Дякуємо, що зв’язалися з нами!

    Ваш запит надіслано – з Вами зв’яжуться протягом дня