Ми працюємо по всій території України

пн-пт з 9:00 до 18:00

Замовити дзвінок

  X

  Об’єднання земельних ділянок

  Можливість створення єдиного об'єкту

  1 150
  Оформлення землі

  Об’єднання земельних ділянок

  Можливість створення єдиного об'єкту

  1 150
  Оформлення землі
  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
  Loading...

  ЗАПРОСИТИ ЗВ’ЯЗОК З ПРОФІЛЬНИМ СПЕЦІАЛІСТОМ

  Будь-ласка, заповніть цю невелику форму і
  ми зв’яжемося з Вами в найкоротші терміни

   Ця інформація потрібна, щоб заздалегідь визначитися з Вашим питанням!
   Фахівець проаналізує її та ми зв’яжемося із Вами максимально швидко.

   100% захист від спаму

    

   Об’єднати кілька ділянок в одну

   Об’єднання ділянок землі передбачає постановку на облік двох та більше суміжних територій та реєстрацію їх як одну загальну. У такому разі утворюється новий наділ, якому надається унікальний кадастровий номер. З цього моменту ділянки, які було об’єднано, припиняють своє юридичне існування і більше не можуть фігурувати як окремі за будь-яких операцій із землею, наприклад, держреєстрації права власності.

    

   Необхідність в об’єднанні двох і більше ділянок часто виникає у власників кількох земельних наділів із загальними кордонами. Набагато вигідніше зареєструвати їх як одну територію та отримати єдиний документ на нерухомість. Тоді будь-які операції з об’єктом здійснюватимуться простіше, швидше та дешевше.

    

   Процедура також може передбачати необхідність узаконити будинок або прибудову, якщо вони є на ділянці. Якщо їх не приватизовано, спочатку потрібно зайнятися саме цим питанням. Часто власники просто не знають, з чого починати та куди звертатися. Центр супроводу будівництва «АРМА ЕКСПЕРТ» допоможе уникнути будь-яких проблем та труднощів, пов’язаних із об’єднанням ділянок. З кожним клієнтом ведеться індивідуальна робота, враховуються особливості конкретного об’єкта, тому отримання всіх необхідних документів гарантується в заздалегідь обумовлені терміни.

    

    Потрібна допомога? – Отримайте консультацію від експерта Арма Експерт!

     

    Які ділянки підлягають об’єднанню

    Кожен земельний наділ має свої характеристики – це призначення, фізичну адресу, площу, кордони визначені документами. За цією інформацією ділянку ідентифікують та відрізняють від інших. Законом дозволено перетворювати дві (і більше) ділянки в одну. Ця процедура передбачає створення єдиного об’єкта з кількох, що існували раніше. Характеристики нового наділу також будуть іншими.

     

    Об’єднання можливе не для всіх ділянок. Щоб провести таку операцію, вони повинні відповідати низці вимог, зокрема:

    • мати те саме цільове призначення;
    • перебувати в одному населеному пункті;
    • мати спільні межі.

     

    Після об’єднання різні ділянки перестають вважатися окремими самостійними одиницями. Надалі вони можуть розглядатися лише як частини новоствореного об’єкта

     

    Як це зробити?

    Перш ніж провести об’єднання ділянок, потрібно розібратися, у чому суть процедури. Її можна виконувати лише у тому випадку, якщо власник (або власники, коли їх кілька) виявляє таке бажання, бо лише він має право ініціювати процес. Об’єднана земля отримує всі обмеження та обтяження, які були визначені для різних наділів, перетворених на один.

     

    Якщо ділянка здається в оренду, перебуває у заставі або має кількох власників, тоді знадобиться письмовий дозвіл всіх власників, орендарів чи заставоутримувачів на об’єднання. Крім того, має бути конкретною та нормативною точка координат початкових наділів. Якщо точність низька, буде потрібна допомога фахівця для визначення чітких меж.

     

    Об’єднанням ділянок займається інженер. Він проводить підготовку межового плану, який обов’язково складається у ході виконання цієї процедури

     

    Об’єднання земельних ділянок має бути спільним рішенням усіх співвласників. Якщо воно прийнято всіма сторонами, порядок такий:

     

    zamok геодезичні роботи. Вони проводяться на ділянках землі, що об’єднуються, для правильного і чіткого визначення кордонів. У процесі також виконується кадастрова зйомка;

    zamok створення розробленої схеми об’єднання кордонів;

    zamok оформлення у нотаріуса заяви встановленого зразка. Тоді ж складається договір або заява, що фіксує наміри щодо об’єднання двох і більше ділянок;

    zamok підготовка технічних документів та реєстрація нового наділу. Останнім займається Держгеокадастр;

    zamok реєстрація права власності на новостворену нерухомість – земельну ділянку.

    zamok отримання витягу з держреєстру, що підтверджує реєстрацію права власності.

     

    Карунська

     

    У процесі виконання процедури у власників виникають різні питання, пов’язані з певними нюансами, наприклад, можливістю об’єднання ділянок, що мають спільні кордони, але різне цільове призначення. Відповідно до поточного законодавства, це неможливо. Є інший спосіб – змінити цільове призначення одного з наділів, зробивши його таким самим, як у іншого. Тоді можна розпочинати процедуру.

     

    Ще одне питання – можливість об’єднання наділів, зареєстрованих під різними адресами. Відповідно до вимог законодавства, перетворити на одну можна лише кілька ділянок, які мають спільні кордони і розташовані строго в одному населеному пункті. За інших умов процедура неможлива.

     

    Які документи знадобляться?

    Щоб об’єднати ділянки в одну, власник має надати:

    1. паспорт, ІПН;
    2. папери, що свідчать про право володіння кожною з ділянок землі, що об’єднуються;
    3. документи, що підтверджують право власності на об’єкти нерухомості, розташовані в межах наділу (якщо є).

     

    Коли власників кілька, потрібно надати письмові згоди про те, що вони не заперечують про проведення процедури.

     

    Скільки це коштує?

     

    Вартість послуги визначається індивідуально (залежно від розташування ділянок, що об’єднуються, їх кількості та наявності необхідних документів). Якщо якихось паперів немає, доведеться доплачувати за їхнє оформлення. Від цих чинників залежить і терміни.

     

     

     

     

    Якщо ви не можете або не хочете збирати документацію та проходити всі інстанції самостійно (що дуже клопітно та затратно за часом), варто звернутися до Центру супроводу будівництва «АРМА ЕКСПЕРТ». Фахівцям цієї компанії відомі будь-які тонкощі процедури, тому за їх допомогою об’єднання ділянок пройде гарантовано швидко та ефективно – уточнити питання, що цікавлять, можна за номером: (095) 488-55-66.

     

    Розрахувати вартість

     

     

    Інфографіка_Як-ми-працюємо_Transparent-1024x576

    Запишіться на безкоштовну
    консультацію


    Заїжджайте до нас – відповімо на всі запитання
    і пригостимо смачною кавою

    Заїжджайте до нас – відповімо
    на всі запитання і пригостимо
    смачною кавою

    Дивіться також

    Будівництво чи реконструкція комерційного об’єкту

    Будівництво чи реконструкція комерційного об’єкту

    Оформлення нежитлової нерухомості
    4 720

    На вас чекає не легка процедура! Експертиза проєкту, отримання дозволів та візити перевіряючих. Будівництво та реконструкція магазинів, офісів, ресторанів пі... Детальніше

    Перевести житлове приміщення в нежитловий фонд

    Перевести житлове приміщення в нежитловий фонд

    Оформлення нежитлової нерухомості
    3 093

    Відкрити кафе, салон, офіс чи магазин на першому поверсі житлового будинку – звичайна справа. Але за цим стоїть велика робота – переведення житлового приміще... Детальніше

    Приватизувати земельну ділянку

    Приватизувати земельну ділянку

    Оформлення землі
    39 628

    Оформити земельну ділянку у власність – процедура не на один місяць і не така вже й безкоштовна, як прописано в законі. З чого почати і до чого приготуватися? Детальніше

    Контакти

    Дякуємо, що зв’язалися з нами!

    Ваш запит надіслано – з Вами зв’яжуться протягом дня