Ми працюємо по всій території України

пн-пт з 9:00 до 18:00

Замовити дзвінок

  X

  Проєкт медустанови

  Проєкти стомат кабінетів, аптек та клінік

  1 243
  Проєкти нежитлових будівель

  Проєкт медустанови

  Проєкти стомат кабінетів, аптек та клінік

  1 243
  Проєкти нежитлових будівель
  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
  Loading...

  ЗАПРОСИТИ ЗВ’ЯЗОК З ПРОФІЛЬНИМ СПЕЦІАЛІСТОМ

  Будь-ласка, заповніть цю невелику форму і
  ми зв’яжемося з Вами в найкоротші терміни

   Ця інформація потрібна, щоб заздалегідь проаналізувати Ваше питання!
   Фахівець зв’яжеться із Вами максимально швидко.

   100% захист від спаму

    

   Проєктування медичних закладів

   Проєкт медустанови – не просто комплекс документів та креслень для будівництва майбутньої лікарні, поліклініки, медичного центру чи кабінету. Він також передбачає створення оптимальних умов для комфортного та успішного лікування пацієнтів. Проєктування завжди починається з розробки планувальних рішень з урахуванням актуальних технологій та дотримання функціональних, загальнобудівельних, санітарних норм тощо. У результаті має вийти об’єкт з оснащенням та інтер’єром для піклування про здоров’я хворих.

    

   Проєкт будь-якої медустанови передбачає функціональний поділ приміщень. Вони бувають загальними, лікувально-профілактичними та службово-побутовими.

    

    

    

   Що потрібно враховувати під час створення проєктів медустанов

   Типових рішень щодо проєктів медустанов немає, оскільки вимоги до якості послуг з лікування та профілактики захворювань постійно змінюються та відрізняються залежно від призначення об’єкта. Для кожного конкретного випадку є свої нормативні правила та СНіПи, яких слід дотримуватися.

    

   При оформленні проєкту медустанови дуже важливо дотримуватися санітарних та будівельних норм:

    

   • необхідність штучного цілодобового освітлення у коридорах стаціонарів клінік;
   • планування має виключати близький контакт пацієнтів, які страждають на інфекційні хвороби. Необхідно, щоб вони не перетиналися один з одним;
   • мінімальна ширина дверного отвору приміщення, призначеного для перевезення хворих – 0,12 м.;
   • меблі та обладнання повинні мати санітарні сертифікати та дозволи на застосування з медичною метою;
   • цілодобова вентиляція, інтенсивне природне освітлення.

    

   Біля входу до медустанови важливо передбачити пристосування для інвалідів та малорухливих людей – пандуси, кнопки виклику.

    

    Потрібна допомога? – Отримайте консультацію від експерта Арма Експерт!

     

    Стоматологічна клініка

    Так називається заклад, де надаються послуги з терапевтичної, ортодонтичної, хірургічної стоматології, профілактики хвороб зубів та ротової порожнини. Стоматологічні кабінети або клініки відрізняються за кількістю пацієнтів, можуть бути окремо розташовані, вбудовані в будівлю або розташовані на цокольному поверсі.

     

    Проєкт стоматологічного кабінету має відповідати таким нормам:

     

    zamokнаявність окремого входу з вулиці до закладу;
    zamokпідведення холодної, гарячої води, каналізації тощо;
    zamokмінімум 14 м² під основну установку – крісло пацієнта та лікаря з усім приладдям. Якщо бормашини немає, тоді допускається щонайменше 7 квадратів і стелі висотою від 2,6 м;
    zamokякщо в медустанові планується проводити операції, що передбачають втручання анестезіолога, реаніматолога, тоді обов’язково наявність операційних боксів та приміщень, де пацієнти будуть перебувати після процедури.

     

    У стоматологічних клініках часто працюють рентген-апарати. При їх розміщенні потрібно дотримуватись правил радіаційної безпеки.

     

    Лікарня

    Тут важливо визначитися з типом майбутньої споруди. Такі медустанови поділяються на амбулаторії та стаціонари. У першому випадку пацієнти не перебувають у закладі цілодобово, а приходять лише для огляду та консультації. Тут мають бути кабінети, процедурні, господарські приміщення.

     

    Проєкт лікарні стаціонарного напряму передбачає створення окремої будівлі, крила або поверху. Там є реанімаційні, операційні, фізіотерапевтичні, процедурні кабінети. У лікарні будь-якого типу передбачається наявність вентиляції, опалення, водопостачання – документації щодо на них робляться окремо.

     

    Медичний центр, клініка

    Так називають медустанову, яка надає громадянам послуги з профілактики та лікування захворювань. Медичні центри бувають універсальними, тобто з різноплановими фахівцями або профільними, що працюють за одним напрямом (гінекологія, реабілітація, стоматологія тощо). Перед будівництвом потрібно провести геодезичні дослідження, скласти поверхові плани, передбачити додаткові заходи захисту для приміщень, де буде знаходитись обладнання.

     

    Проєкт медичного центру передбачає особливе ставлення до дизайнерських аспектів. Потрібно враховувати не лише специфіку послуг, але й стан, а також вік пацієнтів. Наприклад, якщо ця медустанова для дітей, тоді оформлення має бути відповідним. Варто передбачити ігровий куточок та місця, де знаходитимуться батьки.

     

    Проєкт медичної клініки передбачає вибір будівельних матеріалів та обладнання, що відповідають санітарно-гігієнічним нормам. Потрібно створити не тільки комфортну, а й безпечну обстановку для кожного відвідувача закладу.

     

    Аптека

    Це громадська будівля, де продаються ліки. Проєкт аптеки включає:

     

    • торговий зал;
    • кімнати зберігання препаратів;
    • санітарно-побутові приміщення;
    • кабінет керівника.

     

    Для залучення клієнтів в аптеках часто знаходяться лікарські кабінети для діагностики та консультацій.

     

     

    Центр супроводу будівництва «АРМА ЕКСПЕРТ» надає послуги зі створення проєктів будь-яких медустанов. Тут завжди враховується специфіка цього виду діяльності, беруться до уваги всі актуальні вимоги законодавства, оформляється необхідна документація. Якщо у вас виникли питання, то можете звернутися за професійною консультацією за номером: (095) 488-55-66.

     

    Розрахувати вартість

     

    Інфографіка_Як-ми-працюємо_Transparent-1024x576

    Запишіться на безкоштовну
    консультацію


    Заїжджайте до нас – відповімо на всі запитання
    і пригостимо смачною кавою

    Заїжджайте до нас – відповімо
    на всі запитання і пригостимо
    смачною кавою

    Дивіться також

    Будівництво чи реконструкція комерційного об’єкту

    Будівництво чи реконструкція комерційного об’єкту

    Оформлення нежитлової нерухомості
    4 720

    На вас чекає не легка процедура! Експертиза проєкту, отримання дозволів та візити перевіряючих. Будівництво та реконструкція магазинів, офісів, ресторанів пі... Детальніше

    Перевести житлове приміщення в нежитловий фонд

    Перевести житлове приміщення в нежитловий фонд

    Оформлення нежитлової нерухомості
    3 093

    Відкрити кафе, салон, офіс чи магазин на першому поверсі житлового будинку – звичайна справа. Але за цим стоїть велика робота – переведення житлового приміще... Детальніше

    Приватизувати земельну ділянку

    Приватизувати земельну ділянку

    Оформлення землі
    39 628

    Оформити земельну ділянку у власність – процедура не на один місяць і не така вже й безкоштовна, як прописано в законі. З чого почати і до чого приготуватися? Детальніше

    Контакти

    Дякуємо, що зв’язалися з нами!

    Ваш запит надіслано – з Вами зв’яжуться протягом дня