Узаконити мансардний поверх
Допомога в узаконенні мансарди
Допомога в узаконенні мансарди
ЗАПРОСИТИ ЗВ’ЯЗОК З ПРОФІЛЬНИМ СПЕЦІАЛІСТОМ
Ця інформація потрібна, щоб заздалегідь проаналізувати Ваше питання!
Фахівець зв’яжеться із Вами максимально швидко.
100% захист від спаму
Мансардою називають надбудову, розташовану на верхньому поверсі житлової будівлі. Нині часто обирають проєкти приватних будинків із такими надбудовами. Якщо хочеться створити її у вже збудованій будівлі, тоді потрібно отримати дозвіл на реконструкцію.
Узаконити мансарду в багатоквартирному будинку можна, але тільки якщо всі власники квартир згодні на такі дії. Якщо хтось із мешканців заперечує, отримати право на приватизацію такого приміщення не вийде. Якщо ніхто не проти, необхідно спочатку оформити та отримати дозвіл на будівництво, а потім ввести приміщення в експлуатацію, узаконити об’єкт. Всі ці дії виконуватимуться простіше та швидше, якщо звернутися до Центру супроводу будівництва «АРМА ЕКСПЕРТ».
Цей документ є обов’язковим для будь-якої нерухомості. Дозвільні документи необхідні при зведенні мансарди у вже збудованому приватному будинку. Якщо ж хочеться створити таку споруду у багатоповерхівці, спочатку треба заручитись згодою всіх сусідів. Перш ніж видати дозвільну документацію, фахівці проводять експертизу, під час якої встановлюють, чи зможе будівля витримати додаткове навантаження. Особливо це стосується старих будівель.
Якщо цих вимог не було дотримано, споруду можуть визнати самовільно побудованою та знести. Також закон пропонує узаконити мансарду після завершення всіх робіт. Будівництво обов’язково потрібно внести до документів про право власності, інакше в майбутньому її не можна буде продати, передати у дарунок або у спадок.
Одній людині складно оформити документацію для такого випадку, адже будівництво не буде дозволено, поки з нею офіційно не погодяться решта власників квартир, які проживають у будинку. Будинок є спільним майном, тому знадобиться й узгодження балансоутримувача.
Щоб узаконити мансарду в багатоквартирному будинку, спочатку необхідно отримати дозвіл на будівництво. Для цього доведеться не лише відвідати всіх сусідів, а й одержати документи у БТІ.
Процес виглядає наступним чином:
передпроектні пропозиції і містобудівні умови та обмеженнями;
архітектурний проєкт;
повідомлення про початок будівництва;
технічний, авторський нагляд (та інша робоча документація);
техпаспорт;
декларація про введення об’єкту в експлуатацію;
витяг з реєстру про право власності на створений об’єкт.
Перш ніж приступити до будівництва мансарди, доведеться оформити і зібрати багато документів. Будь-які додаткові споруди, не зазначені у праві власності та технічному паспорті, вважаються незаконними. Таку нерухомість не можна продати чи передати у спадщину.
Щоб узаконити збудовану мансарду у приватному будинку, потрібно зібрати документи – їх перелік відрізняється (з урахуванням розмірів будівлі).
Якщо площа менша за 500 квадратів, знадобляться:
Якщо розмір будинку перевищує 500 м2, тоді додатково потрібно зробити топографічну зйомку в масштабі 1:2000, скласти архітектурний проєкт, отримати містобудівні умови та обмеження забудови.
Тут все залежить від обраних будматеріалів, якості робіт, цін будівельної компанії. До загальної вартості слід додавати й оплату за оформлення документів – це окрема стаття видатків.
Вартість документації залежить від:
розташування ділянки;
площі гаража;
наявності необхідної документації.
Підсумкова ціна завжди визначається індивідуально. Уточнити деталі можна у фахівця за номером телефону: (095) 488-55-66.
Центр супроводу будівництва «АРМА ЕКСПЕРТ» допоможе узаконити мансарду в максимально стислий період часу, без великих черг та спілкування з представниками держструктур. Замовити послугу оформлення всіх документів “під ключ” означає заощадити час і нерви.
Запишіться на безкоштовну
консультацію
65001, Одесьĸа область, м. Одеса, вул. Князівсьĸа, 38, оф. 402;
03179, Київсьĸа область, м. Київ, проспеĸт Берестейсьĸий, 131а
Дивіться також
Будівництво чи реконструкція комерційного об’єкту
На вас чекає не легка процедура! Експертиза проєкту, отримання дозволів та візити перевіряючих. Будівництво та реконструкція магазинів, офісів, ресторанів пі... Детальніше
Перевести житлове приміщення в нежитловий фонд
Відкрити кафе, салон, офіс чи магазин на першому поверсі житлового будинку – звичайна справа. Але за цим стоїть велика робота – переведення житлового приміще... Детальніше
Приватизувати земельну ділянку
Оформити земельну ділянку у власність – процедура не на один місяць і не така вже й безкоштовна, як прописано в законі. З чого почати і до чого приготуватися? Детальніше
Контакти
65001, Одесьĸа область, м. Одеса, вул. Князівсьĸа, 38, оф. 402;
03179, Київсьĸа область, м. Київ, проспеĸт Берестейсьĸий, 131а
65001, Одесьĸа область, м. Одеса, вул. Князівсьĸа, 38, оф. 402;
03179, Київсьĸа область, м. Київ, проспеĸт Берестейсьĸий, 131а