Ми працюємо по всій території України

пн-пт з 9:00 до 18:00

Замовити дзвінок

  X

  Проєкт ресторану

  Заклад, що виділяється

  5 692
  Проєкти нежитлових будівель

  Проєкт ресторану

  Заклад, що виділяється

  5 692
  Проєкти нежитлових будівель
  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
  Loading...

   

  ЗАПРОСИТИ ЗВ’ЯЗОК З ПРОФІЛЬНИМ СПЕЦІАЛІСТОМ

  Будь-ласка, заповніть цю невелику форму і
  ми зв’яжемося з Вами в найкоротші терміни

   Ця інформація потрібна, щоб заздалегідь проаналізувати Ваше питання!
   Фахівець зв’яжеться із Вами максимально швидко.

   100% захист від спаму

    

   Шлях ресторатора довгий і непростий. Від бізнес-ідеї до обслуговування першого відвідувача доведеться виконати багато розрахунків, отримати велику кількість дозволів, розробити проєкт кафе чи ресторану, збудувати його та оснастити.

    

   Кожен із етапів важливий, тому найкраще рішення – довірити роботу професіоналам. Фахівцями Центру супроводу будівництва «АРМА ЕКСПЕРТ» систематично виконуються роботи з проєктування та отримання дозволів у сфері ресторанного бізнесу. У цьому питанні важливим є комплексний підхід до вирішення поставлених завдань та поетапний контроль за всім процесом, починаючи від ідеї та закінчуючи введенням в експлуатацію готового об’єкта.

    

   Проєкти ресторанів та кафе: етапи розробки

   Будь-яке проєктування кафе чи іншого закладу громадського харчування починається зі знайомства із замовником та формування завдань майбутнього проєкту із урахуванням вимог та побажань клієнта, особливостей виділеної ділянки чи приміщень під реконструкцію. Залежно від ринкової стратегії визначатиметься як технічні аспекти, так і планування та дизайн ресторану. Усі нюанси ретельно прописуються у завданні на проєктування, на основі якого розробляється комплексний індивідуальний проєкт ресторану та креслення, що враховують вимоги будівельних норм, технології закладу, пожежних та санітарних норм.

    

    Потрібна допомога? – Отримайте консультацію від експерта Арма Експерт!

     

     

    Проєктування включає кілька етапів:

    zamokІнженерно-технологічний, що складається з докладних креслень майбутнього закладу з усіма його елементами і кошторису. На цій стадії розробляється архітектурний проєкт кафе, де оцінюються особливості ділянки або стан приміщень, що підлягають реконструкції, системи комунікацій. Виконується схема (детальна) всіх елементів майбутнього закладу та прописуються його основні характеристики; планувальне рішення з визначенням призначення кожного приміщення та кімнати, готуються схеми перепланувань. При цьому враховуються ДСТУ, що діють для закладів такого типу (кількість входів, наявність гардеробу, розміри приміщень):

     

    • проєктування комунікаційних систем (вентиляція, водопостачання та каналізація, опалення, кондиціювання, електропостачання);
    • технологічне проєктування, спрямоване на грамотне та комфортне розміщення кухонного обладнання, від якого багато в чому залежить ефективність роботи всього закладу;
    • план прив’язок обладнання до систем комунікацій, що спирається на чинні нормативи.

     

    zamokДизайн-проєкт, значення якого неможливо недооцінити, адже саме від нього залежатиме атмосфера закладу, що для багатьох відвідувачів іноді важливіше за вишукану кухню. На цьому етапі розробляється:

     

    • стилістична концепція, яка є основою подальших дизайнерських рішень;
    • дизайн вхідної групи – фасад, вивіска, зовнішнє меню та інші елементи, які залучають клієнтів та з яких починається їхнє знайомство із закладом;
    • створення віртуального макета (3D-візуалізація), що дозволяє побачити розташування обладнання, меблів, предметів декору;
    • декорування, вибір матеріалів, предметів меблювання, що підходять під концепцію ресторану або кафе.

     

    На дизайн-проєкт ресторану вартість можна знизити, замовляючи його тієй ж компанії, яка виконує інженерно-технічне проєктування. Комплексний проєкт створення ресторану, виконаний фахівцями Центру супроводу будівництва «АРМА ЕКСПЕРТ» врахує кожну деталь та дрібницю, щоб ваш заклад став прибутковим, успішним та стабільним.

     

     

    Етапи проєктування - шаблон для послуг

    Готовий проєкт ресторану чи розроблений індивідуально?

    В Інтернеті можна зустріти безліч пропозицій типових проєктів, у тому числі і для закладу громадського харчування. Звичайно ж, новачків ресторанного бізнесу приваблюють низькі ціни, але пам’ятаймо, що готові варіанти не завжди можна вписати в існуючі умови.

     

    Кожна ділянка під забудову чи приміщення, призначене для реконструкції, має свої особливості. Витрати на внесення до проєкту змін і уточнень можуть перекрити всю вигоду, що здається, і зажадають витрат часу, який теж коштує чимало. Тим не менш, ми маємо досвід роботи з реалізації проєктів закладів у рамках франшизи і нас це не лякає! У той же час розробка проєкту ресторану, виконана індивідуально, окрім обліку всіх деталей, нюансів та оптимального поєднання технічних можливостей з дизайнерськими ідеями, здатна створити унікальний та ексклюзивний заклад.

     

    Розрахувати вартість

     

    У комплексі з авторським наглядом за всіма роботами ризики переробок, неузгоджених витрат часу та коштів зводяться до мінімуму. До того ж, на проєкт кафе ціна цілком прийнятна та швидко окупається завдяки ефективній роботі закладу, що помітно виділяється серед типових закусочних.

     

     

    Поэтажный план кафе с расположением оборудования

     

    Проєктування ресторанів: дозволи та документи, без яких не обійтися

    Будівництво або реконструкція ресторану, відкриття звичайної закусочної або проєкт літнього кафе – все це вимагатиме від власника маси паперів та погоджень, багато з яких без проєктування отримати неможливо. Ми впевнені, що хороший проєкт – це хороша основа для того, щоб без проблем отримати необхідні документи та знайти розуміння з органами нагляду під час перевірок. Тому, окрім розробки проєктів, співробітники компанії допоможуть оформити дозвіл на будівництво або реконструкцію, який дозволяє розпочинати будівельні роботи та іншу дозвільну документацію.

     

     

    attention Центр супроводу будівництва “АРМА ЕКСПЕРТ” – єдина в Херсоні компанія, яка супроводжує проєктування та будівництво об’єктів від початку та до кінця. Запишіться на консультацію та отримайте максимум інформації  –  095-488-55-66

     

     

    Якщо майбутній заклад розташовуватиметься у багатоквартирному житловому будинку (на першому поверсі, у цоколі), проєктування потребуватиме врахування цих особливостей, а також оформлення додаткової документації. Багато часу та сил займає також переведення житлового приміщення в нежитлове – фахівці центру готові взяти на себе зобов’язання щодо отримання необхідних дозвільних документів, щоб роботи зі створення нового успішного кафе чи ресторану розпочалися якнайшвидше та без зайвих витрат.

     

     

    Проєкт ресторану від професіоналів

    Вартість проєкту ресторану, виконана професійними архітекторами та проєктувальниками Центру «АРМА ЕКСПЕРТ», складається з багатьох чинників та залежить від обсягів та складності робіт. Використовуваний комплексний підхід та супровід об’єктів «під ключ» дає можливість замовникам економити бюджет, уникати простоїв, нестиковок та отримувати бажаний результат – прибутковий та популярний заклад, оформлений з вишуканим смаком, що дає максимальний результат за мінімальних витрат.

     

     

    Запишіться на безкоштовну
    консультацію


    Заїжджайте до нас – відповімо на всі запитання
    і пригостимо смачною кавою

    Заїжджайте до нас – відповімо
    на всі запитання і пригостимо
    смачною кавою

    Дивіться також

    Будівництво чи реконструкція комерційного об’єкту

    Будівництво чи реконструкція комерційного об’єкту

    Оформлення нежитлової нерухомості
    4 633

    На вас чекає не легка процедура! Експертиза проєкту, отримання дозволів та візити перевіряючих. Будівництво та реконструкція магазинів, офісів, ресторанів пі... Детальніше

    Отримання містобудівних умов та обмежень: правила забудови

    Отримання містобудівних умов та обмежень: правила забудови

    Дозвільна документація
    3 258

    Будь-яке комерційне будівництво чи реконструкція вимагають дотримання безліч правил. Як впишеться новий об'єкт у генплан? Чи відповідають правила забудови ді... Детальніше

    Перевести житлове приміщення в нежитловий фонд

    Перевести житлове приміщення в нежитловий фонд

    Оформлення нежитлової нерухомості
    3 012

    Відкрити кафе, салон, офіс чи магазин на першому поверсі житлового будинку – звичайна справа. Але за цим стоїть велика робота – переведення житлового приміще... Детальніше

    Контакти

    Дякуємо, що зв’язалися з нами!

    Ваш запит надіслано – з Вами зв’яжуться протягом дня