X

Проєкт ресторану

Заклад, що виділяється

4 291
Проєкти нежитлових будівель

Проєкт ресторану

Заклад, що виділяється

4 291
Проєкти нежитлових будівель
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

 

ЗАПРОСИТИ ЗВ’ЯЗОК З ПРОФІЛЬНИМ СПЕЦІАЛІСТОМ

Будь-ласка, заповніть цю невелику форму і
ми зв’яжемося з Вами в найкоротші терміни

Ця інформація потрібна, щоб заздалегідь проаналізувати Ваше питання!
Фахівець зв’яжеться із Вами максимально швидко.

100% захист від спаму

 

Шлях ресторатора довгий і непростий. Від бізнес-ідеї до обслуговування першого відвідувача доведеться виконати багато розрахунків, отримати велику кількість дозволів, розробити проєкт кафе чи ресторану, збудувати його та оснастити.

 

Кожен із етапів важливий, тому найкраще рішення – довірити роботу професіоналам. Фахівцями Центру супроводу будівництва «АРМА ЕКСПЕРТ» систематично виконуються роботи з проєктування та отримання дозволів у сфері ресторанного бізнесу. У цьому питанні важливим є комплексний підхід до вирішення поставлених завдань та поетапний контроль за всім процесом, починаючи від ідеї та закінчуючи введенням в експлуатацію готового об’єкта.

 

Проєкти ресторанів та кафе: етапи розробки

Будь-яке проєктування кафе чи іншого закладу громадського харчування починається зі знайомства із замовником та формування завдань майбутнього проєкту із урахуванням вимог та побажань клієнта, особливостей виділеної ділянки чи приміщень під реконструкцію. Залежно від ринкової стратегії визначатиметься як технічні аспекти, так і планування та дизайн ресторану. Усі нюанси ретельно прописуються у завданні на проєктування, на основі якого розробляється комплексний індивідуальний проєкт ресторану та креслення, що враховують вимоги будівельних норм, технології закладу, пожежних та санітарних норм.

 

Нужна помощь? – Получите консультацию от эксперта Арма Херсон!

 

 

Проєктування включає кілька етапів:

zamokІнженерно-технологічний, що складається з докладних креслень майбутнього закладу з усіма його елементами і кошторису. На цій стадії розробляється архітектурний проєкт кафе, де оцінюються особливості ділянки або стан приміщень, що підлягають реконструкції, системи комунікацій. Виконується схема (детальна) всіх елементів майбутнього закладу та прописуються його основні характеристики; планувальне рішення з визначенням призначення кожного приміщення та кімнати, готуються схеми перепланувань. При цьому враховуються ДСТУ, що діють для закладів такого типу (кількість входів, наявність гардеробу, розміри приміщень):

 

  • проєктування комунікаційних систем (вентиляція, водопостачання та каналізація, опалення, кондиціювання, електропостачання);
  • технологічне проєктування, спрямоване на грамотне та комфортне розміщення кухонного обладнання, від якого багато в чому залежить ефективність роботи всього закладу;
  • план прив’язок обладнання до систем комунікацій, що спирається на чинні нормативи.

 

zamokДизайн-проєкт, значення якого неможливо недооцінити, адже саме від нього залежатиме атмосфера закладу, що для багатьох відвідувачів іноді важливіше за вишукану кухню. На цьому етапі розробляється:

 

  • стилістична концепція, яка є основою подальших дизайнерських рішень;
  • дизайн вхідної групи – фасад, вивіска, зовнішнє меню та інші елементи, які залучають клієнтів та з яких починається їхнє знайомство із закладом;
  • створення віртуального макета (3D-візуалізація), що дозволяє побачити розташування обладнання, меблів, предметів декору;
  • декорування, вибір матеріалів, предметів меблювання, що підходять під концепцію ресторану або кафе.

 

На дизайн-проєкт ресторану вартість можна знизити, замовляючи його тієй ж компанії, яка виконує інженерно-технічне проєктування. Комплексний проєкт створення ресторану, виконаний фахівцями Центру супроводу будівництва «АРМА ЕКСПЕРТ» врахує кожну деталь та дрібницю, щоб ваш заклад став прибутковим, успішним та стабільним.

 

 

Етапи проєктування - шаблон для послуг

Готовий проєкт ресторану чи розроблений індивідуально?

В Інтернеті можна зустріти безліч пропозицій типових проєктів, у тому числі і для закладу громадського харчування. Звичайно ж, новачків ресторанного бізнесу приваблюють низькі ціни, але пам’ятаймо, що готові варіанти не завжди можна вписати в існуючі умови.

 

Кожна ділянка під забудову чи приміщення, призначене для реконструкції, має свої особливості. Витрати на внесення до проєкту змін і уточнень можуть перекрити всю вигоду, що здається, і зажадають витрат часу, який теж коштує чимало. Тим не менш, ми маємо досвід роботи з реалізації проєктів закладів у рамках франшизи і нас це не лякає! У той же час розробка проєкту ресторану, виконана індивідуально, окрім обліку всіх деталей, нюансів та оптимального поєднання технічних можливостей з дизайнерськими ідеями, здатна створити унікальний та ексклюзивний заклад.

 

У комплексі з авторським наглядом за всіма роботами ризики переробок, неузгоджених витрат часу та коштів зводяться до мінімуму. До того ж, на проєкт кафе ціна цілком прийнятна та швидко окупається завдяки ефективній роботі закладу, що помітно виділяється серед типових закусочних.

 

 

Поэтажный план кафе с расположением оборудования

 

Проєктування ресторанів: дозволи та документи, без яких не обійтися

Будівництво або реконструкція ресторану, відкриття звичайної закусочної або проєкт літнього кафе – все це вимагатиме від власника маси паперів та погоджень, багато з яких без проєктування отримати неможливо. Ми впевнені, що хороший проєкт – це хороша основа для того, щоб без проблем отримати необхідні документи та знайти розуміння з органами нагляду під час перевірок. Тому, окрім розробки проєктів, співробітники компанії допоможуть оформити дозвіл на будівництво або реконструкцію, який дозволяє розпочинати будівельні роботи та іншу дозвільну документацію.

 

 

attention Центр супроводу будівництва “АРМА ЕКСПЕРТ” – єдина в Херсоні компанія, яка супроводжує проєктування та будівництво об’єктів від початку та до кінця. Запишіться на консультацію та отримайте максимум інформації  –  095-488-55-66

 

 

Якщо майбутній заклад розташовуватиметься у багатоквартирному житловому будинку (на першому поверсі, у цоколі), проєктування потребуватиме врахування цих особливостей, а також оформлення додаткової документації. Багато часу та сил займає також переведення житлового приміщення в нежитлове – фахівці центру готові взяти на себе зобов’язання щодо отримання необхідних дозвільних документів, щоб роботи зі створення нового успішного кафе чи ресторану розпочалися якнайшвидше та без зайвих витрат.

 

 

Проєкт ресторану від професіоналів

Вартість проєкту ресторану, виконана професійними архітекторами та проєктувальниками Центру «АРМА ЕКСПЕРТ», складається з багатьох чинників та залежить від обсягів та складності робіт. Використовуваний комплексний підхід та супровід об’єктів «під ключ» дає можливість замовникам економити бюджет, уникати простоїв, нестиковок та отримувати бажаний результат – прибутковий та популярний заклад, оформлений з вишуканим смаком, що дає максимальний результат за мінімальних витрат.

 

 

Запишитесь на бесплатную
консультацию

Позвоните нам
(095) 488-55-66
напишите нам arma.ks.ua@gmail.com
Время работы
пн-пт с 9:30 до 18:00


Заезжайте к нам – ответим на все вопросы
и угостим вкусным кофе

Заезжайте к нам – ответим
на все вопросы и угостим
вкусным кофе

Смотрите также

Cтроительство или реконструкция коммерческого объекта

Cтроительство или реконструкция коммерческого объекта

Оформлення нежитлової нерухомості
4 055

С 2017 года вас ждет сложная процедура! Экспертиза проекта, получение разрешений и визиты проверяющих. Строительство и реконструкция магазинов, офисов, ресто... Подробнее

Отримання містобудівних умов та обмежень: правила забудови

Отримання містобудівних умов та обмежень: правила забудови

Дозвільна документація
2 150

Будь-яке комерційне будівництво чи реконструкція вимагають дотримання безліч правил. Як впишеться новий об'єкт у генплан? Чи відповідають правила забудови ді... Подробнее

Перевести жилое помещение в нежилой фонд в Херсоне

Перевести жилое помещение в нежилой фонд в Херсоне

Оформлення нежитлової нерухомості
2 423

Открыть кафе, салон, офис или магазин на первом этаже жилого дома – обычное дело. Но за ним стоит большая работа – перевод жилого помещения в нежилое... Подробнее

Контакты

Мы работаем в будние дни с 9:30 до 18:00
г. Херсон, ул. Соборная, 8
(095) 488-55-66
arma.ks.ua@gmail.com
Позвоните нам
(095) 488-55-66
напишите нам arma.ks.ua@gmail.com
Время работы
пн-пт с 10:00 до 18:00