X
Про компанію

Центр супроводу будівництва «АРМА ЕКСПЕРТ» – об'єднує дипломованих фахівців у сфері архітектури, будівництва, землеустрою та юриспруденції. Компанія комплексно та компетентно займається супроводом будівельних об'єктів. Від правового та технічного аналізу до реалізації найскладнішого архітектурного будівельного проєкту і введенням об'єкта в експлуатацію. У команді: архітектори, дизайнери та інженери-конструктора; група юристів у сфері будівельного права; землевпорядники; експерт з технічного обстеження будівель та інженер-консультант. Плідно та результативно працюємо у вказаному напрямку з 2014 року.

Наша команда
Наталя Петренко
Секретар
Андрій Бондар
Співзасновник, перший заступник директора
Михайло Жужа
Співзасновник, директор
Олександр Сакара
Інженер-проєктувальник, експерт
Юлія Півень
Інженер-проєктувальник, технолог
Михайло Локтєв
Інженер з технічного нагляду, інженер-консультант
Яна Пархоменко
Менеджер по роботі з клієнтами
Ольга Тавожнянська
Архітектор, дизайнер
Ганна Куцей
Інженер-конструктор
Сергій Омельяненко
Інженер-конструктор
Оксана Карунська
інженер-землевпорядник
Костянтин Кондратенко
інженер-землевпорядник
Ірина Умнова
інженер з інвентаризації нерухомого майна
Ольга Коваленко
маркетолог
Іван Стуканов
головний інженер-проєктувальник
Олександр Махіня
Архітектор
Сертифікати
Маємо усі необхідні державні кваліфікаційні сертифікати. Працюємо з об'єктами класу наслідків СС-1 та СС-2. У команді акредитовані: архітектор; інженери-проєктувальники; інженер з технічного нагляду за будівництвом; інженер-консультант; інженер з технічної інвентаризації; інженер землевпорядник; реєстратор.
Сертифікати
Навчання – світло, а невчених – темрява! Фахівці компанії беруть участь у найкращих галузевих семінарах та курсах. Відслідковуємо тренди та переймаємо позитивний досвід колег з усієї України. Ми постійно тримаємо руку "на пульсі" - стежимо за змінами в нормах та законодавстві.
Клієнти - друзі!

Працюємо нестандартно. Знаходимо підхід до кожного клієнта. Читаємо думки, переконуємо, шукаємо компроміси... Завжди на зв'язку, виконуємо роботу чітко за домовленостями та вчасно. У процесі роботи більшість клієнтів стає нашими друзями! Відгуки та репутація компанії "Арма Експерт" - найкращі показники роботи. Просто загляньте у Facebook або Google. Чекаємо на смачну каву і проконсультуємо Вас з будь-якого питання, пов'язаного з отриманням документів для будівництва, проєктуванням нерухомості або оформленням землі.

Контакты

Мы работаем в будние дни с 9:30 до 18:00
г. Херсон, ул. Соборная, 8
(095) 488-55-66
arma.ks.ua@gmail.com
Позвоните нам
(095) 488-55-66
напишите нам arma.ks.ua@gmail.com
Время работы
пн-пт с 10:00 до 18:00