Ми працюємо по всій території України

пн-пт з 9:00 до 18:00

Замовити дзвінок

  X
  Про компанію

  Центр супроводу будівництва «АРМА ЕКСПЕРТ» – об’єднує дипломованих фахівців у сфері архітектури, будівництва, землеустрою та юриспруденції. Компанія комплексно та компетентно займається супроводом будівельних об’єктів. Від правового та технічного аналізу до реалізації найскладнішого архітектурного будівельного проєкту і введенням об’єкта в експлуатацію. У команді: архітектори, дизайнери та інженери-конструктора; група юристів у сфері будівельного права; землевпорядники; експерт з технічного обстеження будівель та інженер-консультант. Плідно та результативно працюємо у вказаному напрямку з 2014 року.

   

  Співпраця із нашою командою має наступні переваги:

  Дисципліна  –  строге дотримання графіків, процедур та стандартів.

   

  Надійність – виконання послуг якісно та безпечно, що гарантує конфіденційність, вчасність, етичність, захист інтересів клієнтів, адаптацію до змін, якість документації та дотримання норм законодавства.

   

  Відповідальність – прийняття на себе зобов’язань за якість послуг, дотримання бюджету та термінів, а також вирішення негараздів, які можуть виникнути під час реалізації проєкту.

   

  Професіоналізм – глибокі знання у сфері будівництва, а також професійна етика і підхід до роботи.

   

  Комунікація – ключовий критерій взаємовідносин у будівельній галузі. Включає зв’язок з клієнтами, контролюючими органами, підрядниками та іншими зацікавленими сторонами для забезпечення розуміння та уникнення непорозумінь.

   

  Досвід – дозволяє ефективно керувати проєктами, виявляти потенційні проблеми та швидко реагувати на них.

   

  Наша команда
  Наталя Петренко
  Секретар
  Андрій Бондар
  Засновник компанії, директор
  Олександр Сакара
  Інженер-проєктувальник, експерт
  Юлія Півень
  Експерт з містобудування, інженер-проєктувальник, технолог
  Михайло Локтєв
  Інженер з технічного нагляду, інженер-консультант
  Яна Пархоменко
  Менеджер по роботі з клієнтами
  Ольга Тавожнянська
  Архітектор, дизайнер
  Ганна Куцей
  Інженер-конструктор
  Оксана Карунська
  Інженер-землевпорядник
  Ірина Умнова
  Інженер з інвентаризації нерухомого майна
  Ольга Коваленко
  Маркетолог
  Іван Стуканов
  Головний інженер-проєктувальник
  Сертифікати
  Маємо усі необхідні державні кваліфікаційні сертифікати. Працюємо з об'єктами класу наслідків СС-1 та СС-2. У команді акредитовані: архітектор; інженери-проєктувальники; інженер з технічного нагляду за будівництвом; інженер-консультант; інженер з технічної інвентаризації; інженер землевпорядник; реєстратор.
  Сертифікати
  Навчання – світло, а невчених – темрява! Фахівці компанії беруть участь у найкращих галузевих семінарах та курсах. Відслідковуємо тренди та переймаємо позитивний досвід колег з усієї України. Ми постійно тримаємо руку "на пульсі" - стежимо за змінами в нормах та законодавстві.
  Клієнти - друзі!

  Працюємо нестандартно. Знаходимо підхід до кожного клієнта. Читаємо думки, переконуємо, шукаємо компроміси... Завжди на зв'язку, виконуємо роботу чітко за домовленостями та вчасно. У процесі роботи більшість клієнтів стає нашими друзями! Відгуки та репутація компанії "АРМА ЕКСПЕРТ" - найкращі показники роботи. Просто загляньте у Facebook або Google. Чекаємо на смачну каву і проконсультуємо Вас з будь-якого питання, пов'язаного з отриманням документів для будівництва, проєктуванням нерухомості або оформленням землі.

  Контакти

  Дякуємо, що зв’язалися з нами!

  Ваш запит надіслано – з Вами зв’яжуться протягом дня