Ми працюємо по всій території України

пн-пт з 9:00 до 18:00

Замовити дзвінок

  X

  Технічний паспорт на дачний будинок

  Швидше та дешевше ніж у БТІ!

  1 070
  Технічні паспорта

  Технічний паспорт на дачний будинок

  Швидше та дешевше ніж у БТІ!

  1 070
  Технічні паспорта
  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
  Loading...

  ЗАПРОСИТИ ЗВ’ЯЗОК З ПРОФІЛЬНИМ СПЕЦІАЛІСТОМ

  Будь-ласка, заповніть цю невелику форму і
  ми зв’яжемося з Вами в найкоротші терміни

   Ця інформація потрібна, щоб заздалегідь визначитися з Вашим питанням!
   Фахівець проаналізує її та ми зв’яжемося із Вами максимально швидко.

   100% захист від спаму

    

   Оформити техпаспорт на дачний будинок

   Техпаспорт на дачний будинок – офіційний документ, складений з урахуванням відомостей, отриманих після технічної інвентаризації. Носить інформаційно-довідковий характер, складовими якого є схема-опис самого будинку, його загальної площі, а також даних про кімнати і поверхи. Фіксує дані про фактичний стан споруди, проведені раніше реконструкції та перепланування, дає докладні технічні характеристики дачі.

    

   Паспорт на дачний будинок має оформлятися власником обов’язково. Без цього офіційного документа не можна виконувати жодних операцій з нерухомістю. Якщо техпаспорт відсутній, власник не зможе прийняти спадщину або передати майно у дарунок, продати чи вчиняти будь-які інші правочини із нерухомістю. Перепланування не вважається законним, якщо це не зафіксовано в технічному паспорті.

    

   Техпаспорт на дачный дом + Технический паспорт + БТИ + Арма Херсон + Заказать

    

   Що зазначається

   Цей документ складається уповноваженим спеціалістом на основі проведених ним вимірів та розрахунків. Він складається із двох частин. Перша – схематичний план земельної ділянки, де знаходиться будинок. У цій документації прописується загальна площа земельної ділянки, яка відведена під дачу, господарські будівлі, сад, город тощо. У додатку робиться план, де прописуються назви всіх будівель з літерними позначеннями: житловий будинок, хлів, гараж, літня кухня та інше.

    

   Друга частина – сам план дачного будинку. Він включає експлікацію, тобто розшифровку всіх приміщень зсередини із зазначенням поверховості, назви, призначення та площі кімнат, характеристик усіх господарських будівель:

   zamokназва;
   zamokрік будівництва;
   zamokопис конструктивних елементів (матеріал, фундамент);
   zamokінженерні комунікації – електрика, водопровід, опалення, газопровід, каналізація;
   zamokвисота тощо.

    

   У цьому документі враховуються всі будівлі, у тому числі дерев’яні, старі або зроблені для утримання тварин, птиці.

    

    Потрібна допомога? – Отримайте консультацію від експерта Арма Експерт!

    Що ви отримуєте -850x500

    Процес виготовлення

    Техпаспорт на дачний будинок (житловий або нежитловий) здійснюється за певною послідовністю дій. Власник нерухомості, який бажає оформити такий документ, звертається до компанії, що надає послуги. Раніше цим займалися лише державні установи – БТІ. Зараз можна оформити техпаспорт і в приватної компанії, що спеціалізується на оформленні техпаспортів та іншої документації.

     

    Щоб власник зміг отримати оформлений та розроблений технічний паспорт, потрібно виконати кілька дій:

    • аналіз документів, що є у наявності. Необхідно вивчити старі технічні паспорти, де є інформація про перепланування, реконструкції;
    • виїзд фахівця на місце розташування об’єкта для аналізу та фіксації поточного стану дачного будинку. Експерт проводить виміри та розрахунки, замальовує, фіксує результати;
    • складання планів, креслень та ескізів.

    Отримання технічного паспорта можливе лише після візиту до спеціаліста. День і час заздалегідь обумовлюються. Власник має забезпечити доступ до об’єкта.

     

    ТП -850x500

    Як заказати

    Охочі оформити технічний паспорт на дачний будинок можуть звертатися до державного БТІ або приватних контор. У першому випадку послуга обійдеться дешевше, але триватиме багато часу. У державних установах зазвичай великі черги, тому на виїзд фахівця до об’єкту та виготовлення документа доведеться чекати довго. Якщо хочеться вирішити питання з документацією якнайшвидше або терміново провести угоду з нерухомістю, такий варіант не підходить.

     

    Розрахувати вартість

     

    Центр супроводу будівництва «АРМА ЕКСПЕРТ» виконає комплекс послуг з оформлення технічного паспорта для дачі. Вибравши співпрацю з цією компанією, ви витратите набагато менше часу. Не потрібно буде стояти в черзі, а інженер приїде точно в обумовлений час, всі подробиці можна обговорити зі спеціалістом за телефоном (095) 488-55-66.

     

    Важливий момент: нерідко клієнт, який бажає оформити техпаспорт, стикається із проблемою, коли доводиться сплачувати штраф за самовільні споруди або ніде не зафіксоване перепланування. Грамотний спеціаліст попередньо проведе консультацію, проаналізує та вивчить всю документацію, щоб уникнути таких проблем.

    Реєстрація ТП -850x350

    Кінцевим результатом проведеної інвентаризації є видача замовнику паперового варіанту технічного паспорту, а також внесення останнього до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

     

    Терміни виготовлення та вартість індивідуальні, все залежить від площі та розташування об’єкта. Мінімальний час виготовлення технічного паспорту – 5 робочих днів.

    Запишіться на безкоштовну
    консультацію


    Заїжджайте до нас – відповімо на всі запитання
    і пригостимо смачною кавою

    Заїжджайте до нас – відповімо
    на всі запитання і пригостимо
    смачною кавою

    Дивіться також

    Будівництво чи реконструкція комерційного об’єкту

    Будівництво чи реконструкція комерційного об’єкту

    Оформлення нежитлової нерухомості
    4 662

    На вас чекає не легка процедура! Експертиза проєкту, отримання дозволів та візити перевіряючих. Будівництво та реконструкція магазинів, офісів, ресторанів пі... Детальніше

    Перевести житлове приміщення в нежитловий фонд

    Перевести житлове приміщення в нежитловий фонд

    Оформлення нежитлової нерухомості
    3 026

    Відкрити кафе, салон, офіс чи магазин на першому поверсі житлового будинку – звичайна справа. Але за цим стоїть велика робота – переведення житлового приміще... Детальніше

    Приватизувати земельну ділянку

    Приватизувати земельну ділянку

    Оформлення землі
    39 456

    Оформити земельну ділянку у власність – процедура не на один місяць і не така вже й безкоштовна, як прописано в законі. З чого почати і до чого приготуватися? Детальніше

    Контакти

    Дякуємо, що зв’язалися з нами!

    Ваш запит надіслано – з Вами зв’яжуться протягом дня