Ми працюємо по всій території України

пн-пт з 9:00 до 18:00

Замовити дзвінок

  X

  Проєкт стоматології

  Проєктуємо стоматологічні кабінети під ключ

  1 618
  Проєкти нежитлових будівель

  Проєкт стоматології

  Проєктуємо стоматологічні кабінети під ключ

  1 618
  Проєкти нежитлових будівель
  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
  Loading...

  ЗАПРОСИТИ ЗВ’ЯЗОК З ПРОФІЛЬНИМ СПЕЦІАЛІСТОМ

  Будь-ласка, заповніть цю невелику форму і
  ми зв’яжемося з Вами в найкоротші терміни

   Ця інформація потрібна, щоб заздалегідь проаналізувати Ваше питання!
   Фахівець зв’яжеться із Вами максимально швидко.

   100% захист від спаму

    

   Проект стоматології, стоматологічної клініки – завдання нелегке. При розробці проєкту потрібно враховувати не лише будівельні стандарти, побажання клієнта, але головним чином враховувати санітарні норми та правила для медичних та стоматологічних центрів, кабінетів та клінік. Державні контролюючі та наглядові органи України потребують дотримання санітарних, пожежних, екологічних та інших норм.

    

   Об’єкти нерухомості для здійснення приватної стоматологічної практики

   Проєкт стоматологічного кабінету на початковій стадії починається з накопичення, збирання та систематизації вимог до майбутньої клініки. Стоматологічні кабінети можуть бути окремими капітальними будівлями. Дозволяється розміщення клініки, яка вбудована в будівлю громадського та житлового призначення, а також мати стоматологію в цокольних поверхах.

    

    

   Розробка проєктної технічної документації на об’єкт

   Купівля об’єкта нерухомості під реалізацію медичної чи стоматологічної практики передбачає наступну зміну цільового призначення будівлі чи житлової квартири (реконструкція), що супроводжується розробкою проєктної технічної документації на такий об’єкт.

    

   Для розробки проєкту технічної документації на стоматологічний кабінет або медичний центр основними складовими вихідних даних є:

    

   • містобудівні умови та обмеження;
   • технічні умови;
   • завдання на проєктування.

    

   У проєктуванні стоматологічних клінік важливо дотримуватися норм внутрішнього оздоблення стін, тому в проєкті наші фахівці передбачають тільки ті матеріали, які можна піддавати вологому прибиранню та дезінфекції. Враховувати точне та сплановане розташування комунікацій з урахуванням особливостей будівлі важливо розробити внутрішнє планування стоматологічного кабінету під клієнта.

    

   Проєкт стоматологічного кабінету може передбачати підлогове покриття із неслизького та ударостійкого матеріалу. У кабінетах, де проходять зуболікарські операції, відбувається вибір покриттів, що додатково володіє теплоізоляційними та шумопоглинаючими властивостями.

    

   Склад робочої документації для архітектурного, технологічного та інженерного проєктування стоматологічної клініки буде відповідати будівельним, санітарним нормам, правилам та технічним вимогам в Україні.

    

    

   Основні приміщення стоматологічної клініки у проєкті

   У разі, якщо будівля або об’єкт передбачає можливість збільшення площі клініки, за рахунок невикористаного простору, до переліку приміщень можуть входити адміністративні, управлінські та технологічні приміщення: архів для документів, компресорна, серверна кімната, склад, комора тощо. Кількість приміщень клініки залежить від її потужності та спеціалізації. У проєкті стоматологічної клініки передбачається створення таких основних приміщень:

    

   • реєстратура, приймальна для пацієнтів клініки;
   • кабінети лікарів-стоматологів;
   • кімната персоналу;
   • вестибюль, де пацієнти очікують на прийом;
   • санітарний вузол;
   • стерилізаційна кімната.

    

    Потрібна допомога? – Отримайте консультацію від експерта Арма Експерт!

     

    Розрахувати вартість

     

    Санітарні норми для стоматологічного кабінету

    Має важливе значення гарантувати дотримання відповідності приміщень клініки або кабінету санітарним нормам і правилам в Україні. У медичній сфері ці стандарти прописані у державних будівельних нормах «Будівлі та споруди. Установи охорони здоров’я». На деяких зупинимося більш детально та перерахуємо їх:

    • загальна площа приміщення для стоматологічних кабінетів повинна становити не менше ніж 14 квадратних метрів на одне стоматологічне крісло;
    • в кабінетах з одностороннім природним освітленням стоматологічні крісла встановлюються в один ряд уздовж світлонесучої стіни;
    • у терапевтичних та ортопедичних стоматологічних кабінетах має розміщуватись не більше трьох, а у хірургічних – не більше двох крісел з обов’язковим поділом робочих місць лікарів непрозорими перегородками заввишки до 1,5 м.

     

    Центр супроводу будівництва «АРМА ЕКСПЕРТ» здійснює проєктування стоматологічних клінік та кабінетів, рентгенкабінетів для стоматології з урахуванням актуальних вимог до об’єктів даного типу. Наші фахівці виконають будівельний та технічний аналіз об’єктів, реалізацію архітектурних будівельних проектів, введення в експлуатацію та зареєструють право власності.

     

    Зателефонуйте за номером +38 (095) 488-55-66 і наші фахівці проконсультують з усіх питань розробки проєкту стоматологічної клініки.

    Запишіться на безкоштовну
    консультацію


    Заїжджайте до нас – відповімо на всі запитання
    і пригостимо смачною кавою

    Заїжджайте до нас – відповімо
    на всі запитання і пригостимо
    смачною кавою

    Дивіться також

    Будівництво чи реконструкція комерційного об’єкту

    Будівництво чи реконструкція комерційного об’єкту

    Оформлення нежитлової нерухомості
    4 633

    На вас чекає не легка процедура! Експертиза проєкту, отримання дозволів та візити перевіряючих. Будівництво та реконструкція магазинів, офісів, ресторанів пі... Детальніше

    Перевести житлове приміщення в нежитловий фонд

    Перевести житлове приміщення в нежитловий фонд

    Оформлення нежитлової нерухомості
    3 012

    Відкрити кафе, салон, офіс чи магазин на першому поверсі житлового будинку – звичайна справа. Але за цим стоїть велика робота – переведення житлового приміще... Детальніше

    Приватизувати земельну ділянку

    Приватизувати земельну ділянку

    Оформлення землі
    39 404

    Оформити земельну ділянку у власність – процедура не на один місяць і не така вже й безкоштовна, як прописано в законі. З чого почати і до чого приготуватися? Детальніше

    Контакти

    Дякуємо, що зв’язалися з нами!

    Ваш запит надіслано – з Вами зв’яжуться протягом дня