Ми працюємо по всій території України

пн-пт з 9:00 до 18:00

Замовити дзвінок

  X

  Дозвіл на будівництво приватного будинку

  Документація на будівництво приватного будинку

  1 838
  Дозвільна документація

  Дозвіл на будівництво приватного будинку

  Документація на будівництво приватного будинку

  1 838
  Дозвільна документація
  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
  Loading...

   

  ЗАПРОСИТИ ЗВ’ЯЗОК З ПРОФІЛЬНИМ СПЕЦІАЛІСТОМ

  Будь-ласка, заповніть цю невелику форму і
  ми зв’яжемося з Вами в найкоротші терміни

   Ця інформація потрібна, щоб заздалегідь проаналізувати Ваше питання!
   Фахівець зв’яжеться із Вами максимально швидко.

   100% захист від спаму

    

   Дозвіл на будівництво будинку необхідно обов’язково отримати перед тим, як розпочати роботи. Це право можна отримати лише після подання повідомлення про початок виконання будівельних робіт. Якщо цього не зробити, об’єкт може бути визнаний самобудом, що загрожуватиме штрафами і навіть зносом.

    

   Щоб оформити дозвіл на будівництво будинку, потрібно зібрати пакет документів. До нього входять:

    

   zamokПаспорт та ідентифікаційний код власника ділянки. Якщо земля, на якій планується розпочати будівництво, належить декільком особам, документи надають усі співвласники.

   zamokВикопіювання з генерального плану території.

   zamokЕскіз намірів забудови – за умови, якщо площа об’єкта не перевищує 500 м². Якщо вона більша, надається архітектурний проєкт і містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки.

   zamokБудівельний паспорт.

   zamokПовідомлення про початок будівельних робіт, зареєстроване в державній інспекції архітектури та містобудування.

    

   У випадку, якщо ви проводите реконструкцію готового житлового будинку або робите прибудову, необхідно надати право власності на будинок.

    

    Потрібна допомога? – Отримайте консультацію від експерта Арма Експерт!

     

    Процес оформлення дозволу: нюанси

    Основне завдання при оформленні дозволу – підготувати необхідні документи для початку будівництва будинку. Щоб отримати викопіювання з генерального плану території, звертаються до органів місцевого самоврядування. Це може бути міська чи сільська рада. Викопіювання разом із паспортом та ідентифікаційним кодом власника ділянки подається до управління архітектури. Там же видається будівельний паспорт.

     

    Як уже згадувалося, щоб оформити дозвіл для будинку площею, що перевищує 500 м², видаються містобудівні умови та обмеження. Отримати їх можна в управлінні архітектури

     

    Документація про авторський нагляд видається архітектором, а про технічний — сертифікованим інженером, який спеціалізується на цьому напрямі. Завершальним етапом отримання дозволу на будівництво будинку як до 500 м², так і вище, є заповнення та реєстрація повідомлення про початок будівельних робіт. В державній інспекції архітектури та містобудування документу присвоюється номер та серія. Повідомлення заноситься до загального Реєстру дозвільних документів, що фіксує нові об’єкти будівництва по всій Україні.

     

     

    Інфографіка_Як-ми-працюємо_Transparent-1024x576

    Законодавче регулювання та будівельні норми

    При видачі дозволу на будівництво приватного будинку керуються нормами, які мають значення для здійснення робіт. Основним регулятором є Закон України “Про регулювання містобудівної діяльністі” № 3038-VI, який прийнято у 2011 р. У ньому прописано основні процедури оформлення будівництва.

     

    Другою важливою законодавчою директивою є Постанова Кабінету Міністрів України № 466. Вона прийнята у 2011 році та регулює деякі процеси отримання дозвільних документів. Окрім законодавчих актів використовують державні будівельні норми — скорочено ДБН. Абревіатура походить від українського варіанта «Державні будівельні норми». Вони регламентують правила будівництва як у державному, так і у приватному секторах.

     

    При плануванні будівництва необхідно врахувати норми відступу. Суть у тому, що всі об’єкти на ділянці повинні розташовуватися відповідно до будівельних та санітарних норм. Так, відступ від житлового будинку до межі ділянки має бути не менше 1 метру

     

    Відстань між сусідськими будинками допускається в діапазоні від 6,4 до 12 м. Вона аргументується дотриманням протипожежних заходів. Норми відступу узгоджуються з  управлінням архітектури на місцевому рівні.

     

     

    Витрати на отримання дозволу

    Отримання дозволу на будівництво приватного будинку має на увазі низку нюансів. Щоб розібратися в них та прискорити процедуру, потрібно залучити професіоналів. Цю роботу візьмуть на себе спеціалісти компанції «АРМА ЕКСПЕРТ». Це центр супроводу будівництва, який контролює всі етапи – від проєктування та отримання дозвільних документів до здачі в експлуатацію.

     

    Розрахувати вартість

     

    Ціна робіт визначається індивідуально та залежить від характеристик будинку, площі, матеріалів, ландшафту, наявності необхідної документації. Пам’ятайте про ризики у разі здійснення самовільного будівництва – штрафи. Практикується також знесення будинку. Співпраця з «АРМА ЕКСПЕРТ» допоможе вам уникнути таких негативних моментів, з нами ви заощадите час та кошти.

    Запишіться на безкоштовну
    консультацію


    Заїжджайте до нас – відповімо на всі запитання
    і пригостимо смачною кавою

    Заїжджайте до нас – відповімо
    на всі запитання і пригостимо
    смачною кавою

    Дивіться також

    Введення будинку в експлуатацію

    Введення будинку в експлуатацію

    Оформлення житлової нерухомості
    1 942

    Інколи забудовники не переймаються питанням про введення будинку в експлуатацію. Ця процедура є обов'язковою. У статті ви дізнаєтеся, чому краще довірити лег... Детальніше

    Оформити будівельний паспорт

    Оформити будівельний паспорт

    Дозвільна документація
    3 610

    Мрієте про затишний котедж і навіть придбали відповідну ділянку землі? Дотриматися всіх норм будівництва будинку допоможе оформлення будівельного паспорта. Детальніше

    Оформляємо перепланування квартири

    Оформляємо перепланування квартири

    Оформлення житлової нерухомості
    2 698

    Оплата величезного штрафу та юридичні проблеми чи недорогий та своєчасно оформлений дозвіл на перепланування квартири? Вирішувати вам... Детальніше

    Контакти

    Дякуємо, що зв’язалися з нами!

    Ваш запит надіслано – з Вами зв’яжуться протягом дня