Ми працюємо по всій території України

пн-пт з 9:00 до 18:00

Замовити дзвінок

  X

  Виконавча зйомка земельної ділянки

  Виконавча зйомка земельної ділянки під ключ

  666
  Оформлення землі

  Виконавча зйомка земельної ділянки

  Виконавча зйомка земельної ділянки під ключ

  666
  Оформлення землі
  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
  Loading...

  ЗАПРОСИТИ ЗВ’ЯЗОК З ПРОФІЛЬНИМ СПЕЦІАЛІСТОМ

  Будь-ласка, заповніть цю невелику форму і
  ми зв’яжемося з Вами в найкоротші терміни

   Ця інформація потрібна, щоб заздалегідь проаналізувати Ваше питання!
   Фахівець зв’яжеться із Вами максимально швидко.

   100% захист від спаму

    

   Для здійснення контролю за вже виконаними будівельними роботами передбачено виконавчу зйомку. Даний вид послуг є різновидом геодезичних робіт, в результаті яких фахівці можуть виявити відхилення зведеного об’єкта (його частини) від архітектурного проєкту.

    

   Який вигляд має виконавча геодезична зйомка?

   Це складна процедура, що дозволяє виявити будь-які відхилення від архітектурного плану. Причини таких відхилень і деформацій можуть бути різними. Роботи даного типу здійснюються із застосуванням спеціалізованого програмного забезпечення та високоточного обладнання.

    

   Виконавча зйомка земельної ділянки передбачає комплекс робіт, спрямованих на виміри для отримання реальних координат характерних точок, що відрізняються від даних у проєктній документації на певну величину

    

   В результаті проведення робіт розробляється документ. Останній виконаний у вигляді схеми та використовується як дієвий інструмент контролю якості будівельних та монтажних робіт.

    

   Креслення земельної ділянки – обов’язковий документ при проведенні будь-якого виду змін, включаючи:

   • приєднання до інженерних мереж;
   • зведення будівель;
   • переміщення земляних мас тощо.

    

    Потрібна допомога? – Отримайте консультацію від експерта Арма Експерт!

     

    Виконавча зйомка за своєю процедурою нагадує топографічну. Однак вона проводиться вже після фактичних змін на заданій ділянці (наприклад, після реконструкції об’єктів, зведення нових споруд тощо). При цьому виконавча зйомка, замовити яку краще у дослідної проєктної організації, такої як Центр супроводу будівництва “АРМА ЕКСПЕРТ”, висуває високі вимоги до точності та детальності. Таким чином, отримані дані повинні бути достовірними, мати мінімальну похибку, а також відповідати стандартам. Все це дозволяє коректно та з мінімальною кількістю складнощів вести діяльність, пов’язану з межуванням земельної ділянки.

     

    Етапи виконавчої зйомки

    Ця процедура передбачає такі етапи работ:

     

    zamok Попередні роботи. На даному етапі інженерно-геодезичних досліджень фахівці шукають і аналізують дані. До уваги беруться результати досліджень при розробці проєкту та акти винесення в натуру основних осей на заданій території.

    zamok Виробничі роботи. Експерти проводять спостереження та вимірювання за результатами будівельно-монтажних робіт. На цьому етапі фіксуються найменші відхилення та здійснюється порівняння результату досліджень з величинами, зазначеними в проєкті. За підсумками виявляються розбіжності з архітектурним планом.

    zamok Камеральні роботи. Це заключний етап, на якому результати аналізуються та обробляються. Після цього фахівці готують технічний звіт, розраховують необхідні параметри, складають рекомендації для проєктувальників та заповнюють відповідну документацію.

     

     

    Исполнительная съёмка земельного участка

     

     

    У міру закінчення кожного етапу також здійснюють поточну виконавчу зйомку. Вона багаторазово проводиться в процесі будівництва (по завершенні кожної частини споруди) та забезпечує проміжний контроль якості об’єкта на всіх етапах, що ефективно для подальшого коригування неточностей. Такі дослідження допомагають своєчасно виявити і виправити неточності в несучих конструкціях. Залежно від виду робіт, поточна зйомка може бути кількох типів:

    1. фундаментів;
    2. контурів котловану;
    3. наземної частини;
    4. комунікацій тощо.

     

    Після закінчення всіх будівельних робіт проводиться остаточна зйомка. Процедура є контрольною виконавчою зйомкою з використанням вимірювань підземних та наземних комунікацій. Складене за результатами досліджень креслення використовують для розробки виконавчого і генерального плану. Документ відображає всі відхилення від проєкту архітектора.

     

    Розрахувати вартість

     

    Правильно складені документи дозволять згодом приватизувати земельну ділянку та проводити інші маніпуляції з об’єктом.

     

    Інфографіка_Як-ми-працюємо_Transparent-1024x576

     

     

    Щоб легко пройти процедуру та гарантувати точність досліджень, зверніться до проєктної організації “АРМА ЕКСПЕРТ”. Ми проведемо всі необхідні дослідження та роботи в рамках встановлених нормативів. Наша компанія багато років працює в даній сфері та пропонує доступну вартість виконавчої зйомки. З нашою допомогою ви гарантуєте контроль якості будівельних робіт на кожному етапі, скоротивши кількість можливих переробок та бюджет на земляні роботи.

    Запишіться на безкоштовну
    консультацію


    Заїжджайте до нас – відповімо на всі запитання
    і пригостимо смачною кавою

    Заїжджайте до нас – відповімо
    на всі запитання і пригостимо
    смачною кавою

    Дивіться також

    Будівництво чи реконструкція комерційного об’єкту

    Будівництво чи реконструкція комерційного об’єкту

    Оформлення нежитлової нерухомості
    4 633

    На вас чекає не легка процедура! Експертиза проєкту, отримання дозволів та візити перевіряючих. Будівництво та реконструкція магазинів, офісів, ресторанів пі... Детальніше

    Перевести житлове приміщення в нежитловий фонд

    Перевести житлове приміщення в нежитловий фонд

    Оформлення нежитлової нерухомості
    3 012

    Відкрити кафе, салон, офіс чи магазин на першому поверсі житлового будинку – звичайна справа. Але за цим стоїть велика робота – переведення житлового приміще... Детальніше

    Приватизувати земельну ділянку

    Приватизувати земельну ділянку

    Оформлення землі
    39 405

    Оформити земельну ділянку у власність – процедура не на один місяць і не така вже й безкоштовна, як прописано в законі. З чого почати і до чого приготуватися? Детальніше

    Контакти

    Дякуємо, що зв’язалися з нами!

    Ваш запит надіслано – з Вами зв’яжуться протягом дня