Ми працюємо по всій території України

пн-пт з 9:00 до 18:00

Замовити дзвінок

  X

  Технічний паспорт на нежитлове приміщення

  Швидше та дешевше ніж у БТІ!

  1 452
  Технічні паспорта

  Технічний паспорт на нежитлове приміщення

  Швидше та дешевше ніж у БТІ!

  1 452
  Технічні паспорта
  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
  Loading...

   

  ЗАПРОСИТИ ЗВ’ЯЗОК З ПРОФІЛЬНИМ СПЕЦІАЛІСТОМ

  Будь-ласка, заповніть цю невелику форму і
  ми зв’яжемося із Вами в найкоротші строки

   Ця інформація потрібна, щоб заздалегідь визначитися з Вашим питанням!
   Фахівець проаналізує її та ми зв’яжемося із Вами максимально швидко.

   100% захист від спаму

    

   Оформити технічний паспорт на нежитлове приміщення

   Техпаспорт на нежитлове приміщення є документом інформаційного характеру, що розкриває всі особливості та характеристики будівлі. Оформляється після інвентаризації спеціалістом-інженером. Містить докладний опис обраного об’єкта із зазначенням його фізичної адреси та розташування, схемами, поверховими планами, відомостями про власника тощо.

    

   Нежитловим вважається будь-яке приміщення, яке не призначене для проживання людини. Воно може бути комерційним, торговим, громадським, офісним. За законом, для будь-якої такої нерухомості потрібен офіційний документ із докладним описом параметрів та особливостей. Технічна інвентаризація буває первинною чи вторинною. Першу роблять до здачі об’єкта в експлуатацію, другу – при переплануванні, реконструкції чи капітальному ремонті.

    

   Техпаспорт на нежилое помещение + Технический паспорт + БТИ + Арма Херсон + Заказать

   Основні складові документа

   Технічний паспорт оформляється для всіх типів нежитлової нерухомості. Такі об’єкти прийнято ділити на великі категорії: громадські і виробничі. Замовити офіційний документ для нежитлового приміщення або будівлі потрібно, щоб:

   zamokпровести угоду купівлі-продажу, тобто продати нерухомість іншому власнику. Без оформленого належним чином технічного паспорту не можна передати майно у спадок, здати в оренду тощо;
   zamokрозрахувати суму сплати податку. Зазвичай вона залежить від фактичної площі, що ґрунтуються на підставі офіційної документації;
   zamokзмінити статус будівлі – провести перепланування, реконструкцію, капітальний ремонт. Будь-які зміни такого типу мають бути зафіксовані у техпаспорті.

    Потрібна допомога? – Отримайте консультацію від експерта Арма Експерт!

     

    Технічні паспорти на об’єкти нерухомості, які не призначені для проживання людей, дозволяють виконувати будь-які угоди з ними. Якщо документації немає, власник не зможе розпоряджатися об’єктом повноцінно.

     

    Що ви отримуєте -850x500

    Техпаспорт для нежитлового приміщення складається з кількох розділів. На титульній сторінці вказується короткий опис нежитлової площі з інформацією про власника та фізичну адресу. Складовими є поверховий план та загальні схеми будівлі із зазначеними межами, техніко-економічними показниками тощо.

     

    ЯК І ДЕ ЗАМОВИТИ

    Виготовленням технічних паспортів для комерційних та виробничих об’єктів успішно займаються спеціалісти Центру супроводу будівництва «АРМА ЕКСПЕРТ». Кваліфіковані інженери під час роботи враховують усі особливості будівлі, чітко дотримуються термінів та допомагають провести інвентаризацію з мінімальними витратами для замовника.

     

    Розрахувати вартість

     

    Технічний паспорт на нежитлове приміщення оформляється після надання власником пакета документів. Список обов’язкових паперів відрізняється у кожній конкретній ситуації. Але зазвичай клієнт передає компанії-виконавцю копії та оригінали такої документації:

    zamokпаспорт та ідентифікаційний код заявника;
    zamokдокументи, що підтверджують право власності на нерухомість, наприклад договір купівлі-продажу, міни, дарування, спадщина тощо;
    zamokзаяву на оформлення.

     

    Якщо замовити виготовлення техпаспорту вирішив суборендар, тоді йому потрібно надати свій паспорт та договір суборенди. Попередньо він повинен оформити та завірити у нотаріуса довіреність на право здійснювати угоди на користь власника.

     

    За наявності потрібно надати старий техпаспорт, якщо раніше проводилася інвентаризація та проєктну документацію на приміщення. Перелік необхідних паперів узгоджується із замовником на консультації.

     

     

    Реєстрація ТП -850x350

    Кінцевим результатом проведеної інвентаризації є видача замовнику паперового варіанту технічного паспорту, а також внесення останнього до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

     

    Вартість виготовлення, терміни

    Ціна залежить від конкретної ситуації. Якщо замовити технічний паспорт на нежитлову будівлю великої площі, розташовану дуже далеко від офісу фірми-виконавця, тоді вартість буде вищою за середню. Зазвичай розцінки для міста нижчі, ніж для області. Різниця несуттєва і вартість послуги завжди обговорюється на консультації з фахівцем під час першого звернення клієнта. Техпаспорт на нежитлове приміщення може робитися довго, якщо звертатись до державної установи. Фахівці “АРМА ЕКСПЕРТ” ніколи не затягують терміни. Зазвичай для підготовки та видачі документа після збирання всіх паперів потрібно щонайменше п’ять робочих днів.

    ТП -850x500

    Запишіться на безкоштовну
    консультацію


    Заїжджайте до нас – відповімо на всі запитання
    і пригостимо смачною кавою

    Заїжджайте до нас – відповімо
    на всі запитання і пригостимо
    смачною кавою

    Дивіться також

    Будівництво чи реконструкція комерційного об’єкту

    Будівництво чи реконструкція комерційного об’єкту

    Оформлення нежитлової нерухомості
    4 720

    На вас чекає не легка процедура! Експертиза проєкту, отримання дозволів та візити перевіряючих. Будівництво та реконструкція магазинів, офісів, ресторанів пі... Детальніше

    Перевести житлове приміщення в нежитловий фонд

    Перевести житлове приміщення в нежитловий фонд

    Оформлення нежитлової нерухомості
    3 093

    Відкрити кафе, салон, офіс чи магазин на першому поверсі житлового будинку – звичайна справа. Але за цим стоїть велика робота – переведення житлового приміще... Детальніше

    Приватизувати земельну ділянку

    Приватизувати земельну ділянку

    Оформлення землі
    39 628

    Оформити земельну ділянку у власність – процедура не на один місяць і не така вже й безкоштовна, як прописано в законі. З чого почати і до чого приготуватися? Детальніше

    Контакти

    Дякуємо, що зв’язалися з нами!

    Ваш запит надіслано – з Вами зв’яжуться протягом дня