Ми працюємо по всій території України

пн-пт з 9:00 до 18:00

Замовити дзвінок

  X

  Введення в експлуатацію об’єкту

  Важливий завершальний етап будь-якого будівництва

  5 303
  Дозвільна документація

  Введення в експлуатацію об’єкту

  Важливий завершальний етап будь-якого будівництва

  5 303
  Дозвільна документація
  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
  Loading...

   

  ЗАПРОСИТИ ЗВ’ЯЗОК З ПРОФІЛЬНИМ СПЕЦІАЛІСТОМ

  Будь-ласка, заповніть цю невелику форму і
  ми зв’яжемося з Вами в найкоротші терміни

   Ця інформація потрібна, щоб заздалегідь проаналізувати Ваше питання!
   Фахівець зв’яжеться із Вами максимально швидко.

   100% захист від спаму

    

   Ви закінчили всі будівельні роботи або реконструкцію та готові приступити до останнього етапу, після якого приміщення чи будівлю можна буде використати за призначенням? Введення в експлуатацію – процес підтвердження відповідності об’єкту будівельним нормам та стандартам, придатності для проживання чи використання людьми. Це досить непросто для тих, хто не має досвіду у подібних питаннях.

    

   Для того, щоб введення об’єкта в експлуатацію пройшло без проблем, важливо ще до початку будівництва або реконструкції виконати проєктування та обов’язково оформити всі документи, такі як дозвіл на будівництво та інші. Якщо ви не знехтували цими етапами, швидше за все введення в експлуатацію пройде у вас без зайвих питань.

    Потрібна допомога? – Отримайте консультацію від експерта Арма Експерт!

    Порядок введення в експлуатацію об’єктів

    Усі будівлі, споруди та приміщення поділені на класи наслідків (СС-1, СС-2, СС-3). Так звану класність визначає проєктувальник під час розробки проєкту. Від того, до якого класу належить ваше приміщення, залежить і процедура введення в експлуатацію. Згідно із законодавством, передбачається лише два документи, які свідчать про готовність об’єкта до експлуатації:

    • декларація про готовність до експлуатації;
    • сертифікат відповідності.

     

    Розгляньмо все по порядку.

    Введення в експлуатацію об’єктів будівництва класу СС-1

    zamok Для приватних будинків до 500 кв. та з поверховістю не більше двох (без урахування мансарди), садових та дачних будинків, гаражів, інших господарських будівель та споруд, процедура відбувається таким чином:

    1. після завершення будівництва до місцевої ДІАМ подається для реєстрації декларація про готовність об’єкта;
    2. після проведення перевірки зазначена декларація про готовність до експлуатації реєструється у єдиному державному реєстрі.

     

    Після того, як декларація про введення в експлуатацію пройшла реєстрацію, можна переходити до реєстрації права власності

     

    Введення в експлуатацію будівлі, що відноситься до класу наслідків СС-2 або СС-3

    До цієї групи, як правило, відносять адміністративні, торгові приміщення із великою площею, бізнес-центри, лікарні, школи та багатоквартирні будинки. Також цей клас ризику включає більшість вбудованих нежитлових приміщень у багатоквартирних будинках.

     

    zamok Після завершення всіх будівельних робіт, передбачених розробленим проєктом, складається акт введення об’єкта в експлуатацію. Вказаний акт підписується спеціально створеною комісією. Після його затвердження він подається на розгляд до Державної інспекції архітектури та містобудування . За результатами перевірки об’єкта видається Сертифікат відповідності.

     

    Введення в експлуатацію об’єкта капітального будівництва із середніми та значними наслідками (СС-2 та СС-3) може здійснюватися органами архітектурно-будівельного контролю з відбором зразків, призначенням експертиз, відео- та фотофіксацією, залученням інших держорганів та організацій.

     

    Також можуть бути витребовані проєктна та виконавча документація, різні довідки та матеріали, пояснення з питань, що виникають у процесі перевірки. Перед складанням такого документа, як акт готовності, проводиться технічна інвентаризація об’єкта та складається технічний паспорт. Інформація про інвентаризацію та дані техпаспорту вносяться у дозвіл на введення об’єкта в експлуатацію.

     

    attention Зверніться до Центру супроводу будівництва «АРМА ЕКСПЕРТ» – ви гарантовано швидко та легко отримаєте на руки документи про введення в експлуатацію, після чого зможете оформити право власності на свій об’єкт. Запишіться на консультацію за номером 095-488-55-66

     

    Видача дозволу на введення об’єкта в експлуатацію

    Що б ви не планували вводити в експлуатацію, ви зіткнетеся з процедурою, яка передбачає збирання солідного пакету документації, вистоювання черг та спілкування з численними чиновниками. Якщо ви людина справи, то, напевно, цінуєте свій час і гроші, а тому намагаєтеся таку роботу передоручити відповідним профільним фахівцям. Документи для введення в експлуатацію допоможе оформити Центр супроводу будівництва «АРМА ЕКСПЕРТ».

     

    Розрахувати вартість

     

    Інфографіка_Як-ми-працюємо_Transparent-1024x576

     

    zamok Ми, без перебільшення, справжні профі у всьому, що стосується отримання дозвільної документації та проходження такої процедури, як введення в експлуатацію. Вартість введення в експлуатацію доступна для кожного забудовника. Наші юристи безкоштовно проконсультують вас з кожного питання, що цікавить вас, а фахівці швидко підготують необхідний пакет документів і  введуть в експлуатацію будівлі або приміщення будь-якого класу.

    Запишіться на безкоштовну
    консультацію


    Заїжджайте до нас – відповімо на всі запитання
    і пригостимо смачною кавою

    Заїжджайте до нас – відповімо
    на всі запитання і пригостимо
    смачною кавою

    Дивіться також

    Документи для будівництва приватного будинку

    Документи для будівництва приватного будинку

    Оформлення житлової нерухомості
    6 581

    Чи можуть будівництво та оформлення документів на будинок пройти гладко і швидко, без проблем, зволікань та зайвих витрат? Звичайно, якщо супроводжуються фах... Детальніше

    Будівництво чи реконструкція комерційного об’єкту

    Будівництво чи реконструкція комерційного об’єкту

    Оформлення нежитлової нерухомості
    4 720

    На вас чекає не легка процедура! Експертиза проєкту, отримання дозволів та візити перевіряючих. Будівництво та реконструкція магазинів, офісів, ресторанів пі... Детальніше

    Дозвіл на будівництво

    Дозвіл на будівництво

    Дозвільна документація
    11 518

    Плануєте будівництво та не знаєте, з чого почати? Єдиний правильний перший крок, що гарантує відсутність проблем – отримання дозволу на будівництво. Детальніше

    Контакти

    Дякуємо, що зв’язалися з нами!

    Ваш запит надіслано – з Вами зв’яжуться протягом дня