Ми працюємо по всій території України

пн-пт з 9:00 до 18:00

Замовити дзвінок

  X

  Проєкт кав’ярні

  Комплексне проєктування кав'ярні

  1 344
  Проєкти нежитлових будівель

  Проєкт кав’ярні

  Комплексне проєктування кав'ярні

  1 344
  Проєкти нежитлових будівель
  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
  Loading...

  ЗАПРОСИТИ ЗВ’ЯЗОК З ПРОФІЛЬНИМ СПЕЦІАЛІСТОМ

  Будь-ласка, заповніть цю невелику форму і
  ми зв’яжемося з Вами в найкоротші терміни

   Ця інформація потрібна, щоб заздалегідь проаналізувати Ваше питання!
   Фахівець зв’яжеться із Вами максимально швидко.

   100% захист від спаму

    

   Проєкт кав’ярні – перше, що потрібно розробити після того, як прийняли рішення стати власником свого закладу громадського харчування. Велике кафе, невелика або домашня кав’ярня, яка призначена тільки на кілька місць, щоразу доречна як у маленькому містечку, так і у великому місті. Чашечку кави з солодким десертом має можливість дозволити собі по суті кожна людина, саме тому бізнес такого типу дуже актуальні в Україні.

    

   Проєкт кав’ярні складається з 4 важливих складових: архітектурно-будівельної, технологічної, санітарно-технічної та електротехнічної частини, що у сукупності утворюють проєктну документацію.

    

   1. Архітектурний проєкт (архітектурно-будівельна частина)

   В архітектурному проєкті вказані плани будівлі та приміщень: розстановка обладнання кав’ярні, вікна та двері, перегородки, утеплення конструкцій. До того вже в цей документ входить розрахунок з обробки приміщень та інформація про витрати всіх будівельних матеріалів.

    

    

   2. Технологічний проєкт (технологічна частина)

   Розробка технологічного проєкту для кав’ярні дає можливість передбачати сукупність різноманітних нюансів та елементів, що сприяють покращенню функціонування майбутнього підприємства на етапі його планування. Проєкт сприяє тому, щоб гранично передбачити розстановку обладнання, меблів, точки підведення водопостачання, каналізації, спростити роботу персоналу та функціонування кав’ярні.

    

   Результат роботи над технологічним проєктом досить об’ємна праця — це систематизований пакет документації і якщо в минулому власник кав’ярні не був технологом, самотужки йому не обійтися.

    

   3. Санітарно-технічний проєкт (санітарно-технічна частина)

   Санітарно-технічний проєкт повинен передбачати, що будівля або ділянка, що відводиться для будівництва підприємства громадського харчування, не повинна розташовуватись у екологічно небезпечній зоні.

    

   На підприємствах громадського харчування згідно з діючими санітарними нормами мікроклімату виробничих приміщень повинні підтримуватися оптимальні або допустимі параметри метеорологічних умов – температури, відносної вологості, швидкості руху повітря – з урахуванням кліматичної зони, періоду року та категорії тяжкості виконуваних робіт.

    

   У комплексі санітарно-технічний проєкт визначає санітарні вимоги до території, приміщень та їх оснащення, транспортування, прийому та зберігання харчових продуктів, обробки сировини, виробництва та реалізації продукції, а також до умов праці та особистої гігієни персоналу кав’ярні.

    

    Потрібна допомога? – Отримайте консультацію від експерта Арма Експерт!

    4. Проєкт систем електропостачання (електротехнічна частина)

    Проєкт слід розпочати з розрахунку електричного навантаження об’єкта або будівлі, в якій перебуватиме кав’ярня. З огляду на ці показники і навіть перелік споживачів енергії, зумовлюються потенційні ризики, які виключаються шляхом підвищення електричної потужності.

     

    Основними матеріалами для початку робіт з проєктування електропостачання для кав’ярні є:

    • технічні умови (максимальна електрична потужність, виділена на будівлю, споруду тощо);
    • технологічна частина;
    • санітарно-технічна частина;
    • планування будівлі та приміщень;
    • відомості споживачів електроенергії.

    Експерти фірми «АРМА ЕКСПЕРТ» виконають розрахунки та розроблять проєкт електро- та світлотехнічної частини кав’ярні, в якому передбачатиметься індивідуальний підбір електротехнічних матеріалів для об’єкта. Саме тому робота з проєктування електро- та світлотехнічної частини для кожного закладу громадського харчування має персональний характер та по-своєму унікальна.

    Після завершення будівництва або реконструкції нежитлового приміщення під кав’ярню виконується відповідне обстеження будівлі або приміщення державними органами контролю. Допомагаємо в оформленні дозволів та введенні в експлуатацію будівельних об’єктів.

    Проєкт інженерних систем для кав’ярні

    Розробка та проєктування інженерних систем для сфери громадського харчування та кав’ярні зокрема здійснюється на базі архітектурних рішень, таких як планувальні рішення, розрізи та оформлене технічне завдання на проєктування.

     

    Які напрями інженерного проєктування, технічних розрахунків для створення та розміщення системи комунікацій під час проєктування кав’ярні зазвичай виконуються:

     

    • проєктування системи теплопостачання;
    • проєктування системи водоочищення;
    • проєктування системи водопостачання;
    • проєктування системи каналізації;
    • проєктування системи кондиціювання та вентиляції.

     

    Розрахувати вартість

     

    Щоб виконати все акуратно і точно, до проєктування технічної частини потрібно приступати переважно на ранній стадії. Коли вже існує архітектурні рішення, але ще не зроблено всі конструктивні розділи і можна фактично до них внести потрібні корективи.
    Експерти Центру супроводу будівництва «АРМА ЕКСПЕРТ» розробляють проєкти будь-яких комерційних приміщень, у тому числі ресторани та кафе. Компетентне ставлення співробітників фірми дає можливість реалізувати проєкт з інтеграцією всіх інженерних та технічних систем: освітлення, опалення, енергопостачання, вентиляція та кондиціювання повітря, водопостачання та водовідведення. Експерти компанії завжди готові продемонструвати професійний рівень виконаних проєктів та враховувати всі персональні вимоги клієнта.

     

    Отримайте безкоштовну консультацію за номером телефону +38 (095) 488-55-66.

    Запишіться на безкоштовну
    консультацію


    Заїжджайте до нас – відповімо на всі запитання
    і пригостимо смачною кавою

    Заїжджайте до нас – відповімо
    на всі запитання і пригостимо
    смачною кавою

    Дивіться також

    Проєкт бази відпочинку чи пансіонату

    Проєкт бази відпочинку чи пансіонату

    Проєкти нежитлових будівель
    3 004

    Що таке проєкт баз відпочинку та пансіонатів, які вимоги пред'являються до його оформлення при розташуванні на березі моря, водоймища, лісу. Детальніше

    Проєкт магазину чи супермаркету

    Проєкт магазину чи супермаркету

    Проєкти нежитлових будівель
    3 923

    Якою є формула створення успішної торгової точки? Якісний товар і, звичайно ж, гарний та грамотний проєкт торгового приміщення, що приваблює сяйвом вітрин! Детальніше

    Техпаспорт на ресторан

    Техпаспорт на ресторан

    Технічні паспорта
    947

    Що таке технічний паспорт на ресторан, навіщо він потрібен, розкриваються всі нюанси та тонкощі оформлення, черговість процесу, вартість документа? Детальніше

    Контакти

    Дякуємо, що зв’язалися з нами!

    Ваш запит надіслано – з Вами зв’яжуться протягом дня