Ми працюємо по всій території України

пн-пт з 9:00 до 18:00

Замовити дзвінок

  X

  Архітектурний проєкт приватного будинку

  Якість на все життя!

  1 332
  Проєкти приватних будинків

  Архітектурний проєкт приватного будинку

  Якість на все життя!

  1 332
  Проєкти приватних будинків
  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
  Loading...

  ЗАПРОСИТИ ЗВ’ЯЗОК З ПРОФІЛЬНИМ СПЕЦІАЛІСТОМ

  Будь-ласка, заповніть цю невелику форму і
  ми зв’яжемося з Вами в найкоротші терміни

   1 КРОК - ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОБ'ЄКТ
   2 КРОК - КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ
   Поверховість будинку
   Наявність мансарди

   Бонуси від нас:

   Підібрати перелік дизайнерів?
   Підібрати перелік підрядних організацій для будівництва?
   Зробити візуалізацію фасадів?

   Ця інформація потрібна, щоб заздалегідь проаналізувати Ваше питання!
   Фахівець зв’яжеться із Вами максимально швидко.

   100% захист від спаму

    

   Архітектурні плани приватних будинків

   Збираєтеся будувати? Тоді вам обов’язково знадобиться архітектурне проєктування будинку. Хоча пропонується різноманітність готових варіантів, знайти відповідний типовий план дуже непросто. Краще розробити його з нуля з урахуванням індивідуальних характеристик об’єкта та ваших бажань.

    

   Тільки за умови грамотного архітектурного проєктування будинку можна гарантувати його надійність, що є запорукою комфорту

    

   Характерні переваги рішення

   На користь думки, що при будівництві потрібен індивідуальний архітектурний проєкт будинку, кажуть такі аргументи:

    

   zamok Можливість спланувати гармонійне розміщення об’єкта з урахуванням особливостей ділянки, комунікаційних мереж та інших будівель.

   zamok Створення стильного дизайну з урахуванням побажань, уподобань власника.

   zamok Можливість отримати повністю готовий та правильний архітектурний проєкт, що дозволить заощадити кошти та час на доопрацювання.

    

   Основним аргументом є той факт, що розроблений фахівцями план приватного житлового будинку гарантовано відповідатиме актуальним нормам. Це виключає ризики для мешканців, проблеми із контролюючими органами.

    

   Основні етапи створення проєкту

   Архітектурні плани приватних будинків, розроблені в індивідуальному порядку, добрі тим, що не обмежуються фантазію власника щодо майбутнього житла. Вони допомагають реалізувати будь-який задум. Але під час створення проєкту потрібно дотримання нормативних правил, які змінюються залежно від нововведень у законодавстві. Тому важливо враховувати саме актуальні вимоги, щоби не виникало проблем. Забезпечити це можуть спеціалісти Центру супроводу будівництва «АРМА ЕКСПЕРТ».

    

   Screenshot 2024-04-03 153941

    

    Потрібна допомога? – Отримайте консультацію від експерта Арма Експерт!

     

    Процес архітектурного проєктування приватного будинку

    Він включає в себе:

    • Ознайомлення з клієнтом.
    • Складання завдання, в якому будуть враховані всі бажання.
    • Виїзд на об’єкт.
    • Топозйомка (потрібна визначення існуючих мереж і комунікацій);
    • Створення ескізу.
    • Візуалізація об’єкта (якщо потрібно).
    • Погодження документації.
    • Здавання готової роботи замовнику.

     

     

    Інфографіка_Як-ми-працюємо_Transparent-1024x576

     

    Наші фахівці протягом періоду співпраці перебувають у постійному діалозі з клієнтом, оперативно узгоджують план на всіх етапах розробки, питання можна поставити фахівцю, зателефонувавши за номером (095) 488-55-66

     

    Що входить у проєкт будинку

    Створення архітектурного плану під ключ, який пропонує наш Центр супроводу будівництва «АРМА ЕКСПЕРТ», передбачає повноцінну підготовку документа, що дозволяє розпочати роботи на ділянці. Клієнт отримує:

     

    zamok Ескізний проєкт, що включає просторові рішення, план будинку, поверхів та покрівлі. Зображуються також розрізи будівлі (подовжній та поперечний), зовнішній вигляд фасадів, відзначаються будівельні матеріали, що використовуються та їх конструктивні особливості.

    zamok Робочий проєкт житлового будинку. Цей документ, який є докладним посібником для майбутнього будівництва, складається з трьох проєктних частин:

    • архітектурної, де промальовуються кімнати та інші приміщення, розмічуються місця для дверей та вікон, враховується матеріал будівництва, від якого залежать параметри будівництва (товщина стін, нахил покрівлі, розмір віконних та дверних отворів тощо);
    • конструктивної, де ретельно прораховуються всі елементи, з яких складатиметься будинок (вид та глибина фундаменту, матеріал міжповерхових перекриттів, стін, система покрівлі та інше). Від правильності розрахунків конструктивного етапу залежить кількість та вид будівельного матеріалу;
    • інженерно-технічної, що включає проєктування комунікаційних мереж (каналізації, водопроводу, опалення, вентиляції, електропостачання, охоронної сигналізації). Усі роботи з прокладання комунікацій розписуються поетапно, розраховується потужність та схема розведення електромереж, система заземлення.

     

    zamok Дизайн-проєкт житлового будинку. На цьому завершальному етапі продумується стилістика кімнат, колірна обробка фасадів, стін і даху тощо.

     

     

    Замовивши архітектурне проєктування та маючи на руках готовий план, можна без проблем отримати дозвіл на будівництво, який також допоможуть оформити співробітники нашої компанії.

     

     

     

    Рішення будь-яких типів під ключ

    Послуги з архітектурного проєктування житлових будинків надає Центр супроводу будівництва «АРМА ЕКСПЕРТ». У нас можна замовити під ключ плани різних типів об’єктів:

    • одно- та двоповерхові;
    • з гаражем;
    • з цокольним поверхом та ін.

     

    Проєкт приватного будинку також має свої плюси, які важливі для успішного будівництва і зручного проживання:

     

    1. Оптимізація простору: проєкт дозволяє максимально використовувати доступний простір на ділянці, а також забезпечує зручний та ергономічний розмір та розташування кімнат і функціональних зон.

     

     

    2. Енергоефективність: правильно розроблений проєкт може включати в себе енергоефективність, наприклад, використання природного світла, правильний вибір ізоляційних матеріалів, ефективну систему опалення і кондиціонування повітря, що дозволяє зменшити витрати на комунальні послуги.

     

    3. Спеціалізовані потреби: проєкт може бути спеціально адаптований для врахування потреб конкретної сім’ї або особливостей їхнього способу життя, наприклад, наявність простору для розваг, вивчення, роботи здалеку тощо.

     

     

    4. Безпека та комфорт: проєкт може передбачати безпекові аспекти, такі як вибір безпечних матеріалів, розташування вікон і дверей для забезпечення оптимальної вентиляції і безпеки, а також планування для комфортного і безпечного пересування в будинку. Також ми проектуємо і бомбосховища.

     

    5. Естетика і стиль: проєкт дозволяє вибрати стиль і дизайн будинку, який відповідає смаку і вподобанням власників, створюючи приємну та затишну атмосферу.

     

     

    6. Економія часу і коштів: чітко розроблений проєкт допомагає уникнути зайвих витрат часу і коштів під час будівництва, оскільки він забезпечує заздалегідь відомий план дій і вартості будівництва.

     

    7. Контроль будівництва: ви завжди зможете проконтролювати підрядну організацію на предмет їхньої прозорості відносно вас і будівництва вашого будинку!

     

    Розрахувати вартість

     

    Оформлюємо проєктну документацію будь-якої складності, гарантуємо високу якість робіт. Дотримуємося чинних нормативів. Вартість архітектурного проєктування будинку залежить від типу об’єкта, вимог замовника, інших нюансів. Точну ціну ми визначаємо у кожному індивідуальному випадку з урахуванням обсягу робіт. Якщо виникли запитання, записуйтесь на безкоштовну консультацію за номером телефону: 095-488-55-66. Наші співробітники охоче роз’яснять всі деталі.

     

     

    Будинки у різних варіантах
    Standart
    • Генеральний план ділянки
    • Поверхові плани
    • Розрізи будівлі
    • Плани господарських споруд
    • Фасади в 2D
    Classic
    • Усі дані пакету «Standart»
    • Фундаменти
    • Кладочні плани стін
    • Вузли будівельних конструкцій
    • Конструктив перекриття та покрівлі
    • Специфікації матеріалів
    Project Plus
    • Дані «Standart» та «Classic»
    • Візуалізація об'єкта у 3D
    • Іженерні мережі:
     - Водопровід і каналізація
     - Опалення
     - Вентиляція
     - Електромережі
    • Теплотехнічний розрахунок конструкцій та розрахунок тепловтрат

    Додаткові послуги

    Будівництво чи реконструкція комерційного об’єкту

    Будівництво чи реконструкція комерційного об’єкту

    На вас чекає не легка процедура! Експертиза проєкту, отримання дозволів та візити перевіряючих. Будівництво та реконструкція магазинів, о... Детальніше

    Перевести житлове приміщення в нежитловий фонд

    Перевести житлове приміщення в нежитловий фонд

    Відкрити кафе, салон, офіс чи магазин на першому поверсі житлового будинку – звичайна справа. Але за цим стоїть велика робота – переведен... Детальніше

    Приватизувати земельну ділянку

    Приватизувати земельну ділянку

    Оформити земельну ділянку у власність – процедура не на один місяць і не така вже й безкоштовна, як прописано в законі. З чого почати і д... Детальніше

    Присвоїти кадастровий номер

    Присвоїти кадастровий номер

    Ідентифікація своєї ділянки – необхідний процес, якщо ви хочете здійснити з ним угоду чи приватизувати. Як швидко отримати кадастровий но... Детальніше

    Зміна цільового призначення землі

    Зміна цільового призначення землі

    Не завжди призначення ділянки відповідає нашим потребам. Як змінити цільове призначення землі, в яких ситуаціях це неможливо і куди зверт... Детальніше

    Укладання та продовження дії договору оренди

    Укладання та продовження дії договору оренди

    Договір оренди землі – необхідний документ, якщо ви хочете використати ділянку із вигодою для себе. Нюанси процедури, документи та покрок... Детальніше

    Запишіться на безкоштовну
    консультацію


    Заїжджайте до нас – відповімо на всі запитання
    і пригостимо смачною кавою

    Заїжджайте до нас – відповімо
    на всі запитання і пригостимо
    смачною кавою

    Дивіться також

    Будівництво чи реконструкція комерційного об’єкту

    Будівництво чи реконструкція комерційного об’єкту

    Оформлення нежитлової нерухомості
    4 720

    На вас чекає не легка процедура! Експертиза проєкту, отримання дозволів та візити перевіряючих. Будівництво та реконструкція магазинів, офісів, ресторанів пі... Детальніше

    Перевести житлове приміщення в нежитловий фонд

    Перевести житлове приміщення в нежитловий фонд

    Оформлення нежитлової нерухомості
    3 093

    Відкрити кафе, салон, офіс чи магазин на першому поверсі житлового будинку – звичайна справа. Але за цим стоїть велика робота – переведення житлового приміще... Детальніше

    Приватизувати земельну ділянку

    Приватизувати земельну ділянку

    Оформлення землі
    39 628

    Оформити земельну ділянку у власність – процедура не на один місяць і не така вже й безкоштовна, як прописано в законі. З чого почати і до чого приготуватися? Детальніше

    Контакти

    Дякуємо, що зв’язалися з нами!

    Ваш запит надіслано – з Вами зв’яжуться протягом дня