Ми працюємо по всій території України

пн-пт з 9:00 до 18:00

Замовити дзвінок

  X

  Проєкт пекарні

  Проєктування пекарні з точним дотриманням усіх технологічних та санітарно-технічних норм та регламентів

  1 263
  Проєкти нежитлових будівель

  Проєкт пекарні

  Проєктування пекарні з точним дотриманням усіх технологічних та санітарно-технічних норм та регламентів

  1 263
  Проєкти нежитлових будівель
  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
  Loading...

  ЗАПРОСИТИ ЗВ’ЯЗОК З ПРОФІЛЬНИМ СПЕЦІАЛІСТОМ

  Будь-ласка, заповніть цю невелику форму і
  ми зв’яжемося з Вами в найкоротші терміни

   Ця інформація потрібна, щоб заздалегідь проаналізувати Ваше питання!
   Фахівець зв’яжеться із Вами максимально швидко.

   100% захист від спаму

    

   Роботи над проєктом пекарні прийнято розділяти на два важливі етапи: планування та проектування. Основною стадією професійного проєктування завжди вважається передпроєктна діяльність. На цій стадії експерти аналізують, вивчають та досліджують початкові показники для проєктування. Тут важливо зрозуміти, який об’єкт у результаті хоче отримати замовник, які конструктивні, технологічні, санітарно-технічні та візуальні характеристики повинна мати майбутня пекарня.

    

   Одним із важливих факторів є розташування пекарні. При виборі будівлі чи приміщення потрібно врахувати його розташування. Бажано, щоб об’єкт розташовувався на вулиці з гарною прохідністю. Хлібна повинна бути на видному місці: відповідне місце розташування підвищує кількість імпульсних покупок.

    

    

   Архітектурний проєкт пекарні

   Архітектурний проєкт пекарні або міні-пекарні включає будівельні та планувальні рішення, оформлення фасаду. До представленої групи документів входять рішення, що визначають безпечну експлуатацію пекарні.

    

   Архітектурно-будівельне проєктування охоплює не лише розробку проєктів нового будівництва, а й розробку проєктів із модернізації та реконструкції існуючих пекарень. Архітектурно-будівельне проєктування характеризується високою складністю та точністю у розрахунках. На даний момент у законодавстві України присутня безліч будівельних норм та правил, яких потрібно неухильно дотримуватись.

    

   Наступна важлива частина проєктування пекарні – аналіз функціональних особливостей об’єкта. Отже, необхідно буде переконатися, що обраний архітектурний дизайн пекарні не завдаватиме шкоди її функціональному призначенню.

    

    Потрібна допомога? – Отримайте консультацію від експерта Арма Експерт!

     

    Технологічний проєкт пекарні

    Технологічна частина проєкту пекарні повинна містити детальну інформацію про обладнання, яке застосовуватиметься під час технологічного процесу. У цій частині проєкту розробляються рішення щодо розташування обладнання, відзначаються плановані точки підключення техніки та технологічного обладнання.

     

    У технологічному проєкті, залежно від асортименту хлібобулочних або кондитерських виробів, що виготовляються, пекарню оснащують різними печами. Перевага надається на даний момент сучасним і прогресивним ротаційним печам.

     

    У технологічній частині проєкту пекарні мають бути враховані санітарні вимоги та правила до приміщення пекарні, обладнання для прийому, зберігання та обробки сировини та харчового матеріалу.

     

    Технічне переоснащення, реконструкція та розширення пекарень здійснюються відповідно до чинних санітарних правил, а також державних та будівельних норм в Україні.

     

    Виробничі приміщення повинні мати між собою технологічний зв’язок і розташовуватися по ходу технологічного процесу, не допускаючи перехрещення потоків сировини та готових виробів, чистого та використаного посуду, а також мають бути створені необхідні умови для дотримання виробничої та особистої гігієни працюючим персоналом.

     

    До переробки сирих яєць пред’являються підвищені санітарні вимоги, тому рекомендується замінювати їх напівфабрикатом (сухий яєчний порошок і т.д.).

     

    Підприємства та цехи, які виробляють хлібобулочні вироби, повинні забезпечувати випуск продукції відповідно до вимог нормативно-технічної документації, що гарантує їх споживчі властивості та епідеміологічну безпеку.

     

     

    Проєкт інженерних систем для пекарні

    Завдання інженерного розділу – дати чіткі інструкції з облаштування всіх видів комунікацій усередині будівлі. До цієї частини проєкту пекарні входять схеми установок, монтажу та підключення:

     

    • опалювальної системи;
    • електропостачання;
    • водопроводу та каналізації;
    • вентиляції;
    • газопостачання;
    • кондиціювання;
    • автоматизації;
    • пожежної сигналізації;
    • систем безпеки;
    • відеоспостереження;
    • димовидалення;
    • пожежогасіння.

     

    Виробнича каналізація пекарні має передбачати відведення стоків від приміщень підготовки та приготування хлібобулочних виробів та технологічного обладнання. Для відведення господарських та виробничих стоків передбачаються окремі мережі каналізації.

     

    Наскільки кваліфіковано розроблено технологічне проєктування пекарні, настільки продуктивно вона функціонуватиме. Архітектурний, технологічний та інженерний проєкт пекарні – це моделювання майбутніх успіхів вашого закладу. Дозвольте вашій справі стати прибутковою – доручіть проєктування експертам компанії «АРМА ЕКСПЕРТ»!

     

    Проєктування пекарні від «АРМА ЕКСПЕРТ»

    Для професіоналів Центру супроводу будівництва «АРМА ЕКСПЕРТ» розробка проєкту пекарень, булочних та кондитерських – це ефективна сфера діяльності для втілення складних завдань. Тільки наша компанія може порекомендувати вам вирішення індивідуальних завдань, поставлених у технічному завданні. Ви завжди можете отримати професійну пораду та безкоштовну консультацію за телефоном 38 (095) 488-55-66.

     

    Розрахувати вартість

     

    На вимогу клієнта, на даний момент, можна виконати технологічний проєкт пекарні або кондитерського цеху, поєднуючи хлібопекарське виробництво з магазином або підприємством громадського харчування. Проєктування підприємства харчових виробництв хлібобулочних виробів – значуща та серйозна робота, яку слід довірити лише професіоналам від «АРМА ЕКСПЕРТ».

    Запишіться на безкоштовну
    консультацію


    Заїжджайте до нас – відповімо на всі запитання
    і пригостимо смачною кавою

    Заїжджайте до нас – відповімо
    на всі запитання і пригостимо
    смачною кавою

    Дивіться також

    Будівництво чи реконструкція комерційного об’єкту

    Будівництво чи реконструкція комерційного об’єкту

    Оформлення нежитлової нерухомості
    4 633

    На вас чекає не легка процедура! Експертиза проєкту, отримання дозволів та візити перевіряючих. Будівництво та реконструкція магазинів, офісів, ресторанів пі... Детальніше

    Перевести житлове приміщення в нежитловий фонд

    Перевести житлове приміщення в нежитловий фонд

    Оформлення нежитлової нерухомості
    3 012

    Відкрити кафе, салон, офіс чи магазин на першому поверсі житлового будинку – звичайна справа. Але за цим стоїть велика робота – переведення житлового приміще... Детальніше

    Приватизувати земельну ділянку

    Приватизувати земельну ділянку

    Оформлення землі
    39 404

    Оформити земельну ділянку у власність – процедура не на один місяць і не така вже й безкоштовна, як прописано в законі. З чого почати і до чого приготуватися? Детальніше

    Контакти

    Дякуємо, що зв’язалися з нами!

    Ваш запит надіслано – з Вами зв’яжуться протягом дня