Ми працюємо по всій території України

пн-пт з 9:00 до 18:00

Замовити дзвінок

  X

  Техпаспорт на ресторан

  Швидше та дешевше ніж у БТІ!

  983
  Технічні паспорта

  Техпаспорт на ресторан

  Швидше та дешевше ніж у БТІ!

  983
  Технічні паспорта
  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
  Loading...

   

  ЗАПРОСИТИ ЗВ’ЯЗОК З ПРОФІЛЬНИМ СПЕЦІАЛІСТОМ

  Будь-ласка, заповніть цю невелику форму і
  ми зв’яжемося з Вами в найкоротші терміни

   Ця інформація потрібна, щоб заздалегідь визначитися з Вашим питанням!
   Фахівець проаналізує її та ми зв’яжемося із Вами максимально швидко.

   100% захист від спаму

    

   Оформити технічний паспорт на ресторан

   Техпаспорт на ресторан – офіційний документ, який складається після проведення первинної або поточної технічної інвентаризації за участю кваліфікованого інженера. Містить фактичну та графічну інформацію про комерційне приміщення. Замовником цього документа для ресторану чи кафе виступає власник. Якщо технічного паспорта немає, будь-які юридичні угоди з нерухомістю виконати не можна.

    

   Щоб отримати такий документ на приміщення ресторану, можна звертатися не лише до державних БТІ, а й до приватних компаній. Техпаспорт видається за результатами інвентаризації під час введення нерухомості в експлуатацію, тобто після завершення будівництва.

    

   Техпаспорт на ресторан + Технический паспорт + БТИ + Арма Херсон + Заказать

    

    Потрібна допомога? – Отримайте консультацію від експерта Арма Експерт!

     

    Виготовити техпаспорт на ресторан необхідно і в таких випадках:

    zamokпроведення будь-яких угод із комерційною нерухомістю. Наприклад, перед укладанням договору купівлі-продажу. Часто нотаріуси відмовляються оформляти угоду, якщо документація стара. Так, без техпаспорта не можна продати об’єкт, передати його у дарунок чи у спадок;
    zamokукладання договору оренди. Такий документ необхідний для визначення фактичної площі та розрахунку орендної плати. За довіреністю замовити технічний паспорт може і орендар, але він має надати відповідні підтверджуючі документи;
    zamokпроведення реконструкції чи перепланування. Будь-які роботи такого типу передбачають зміну площі або конструкції будівлі. Тому необхідний новий опис. Якщо відповідні роботи та їх наслідки туди не внесені, вони автоматично вважаються непроінвентаризованими.

     

    Офіційний документ складається з кількох частин. Інженер робить поверховий план ресторану (для багатоповерхової будівлі), підраховує загальну, основну та додаткову площі, визначає розміри кожного приміщення (зал, кухня, санвузол).

     

     

    Обов’язково складається схема-експлікація всіх приміщень із зазначенням площі кожного. Ці параметри визначаються в результаті вимірювання. Обов’язково заповнюються характеристики конструктивних елементів будівлі, вказується, які матеріали використані для стін, внутрішньої та зовнішньої обробки, покрівлі, фундаменту. Прописуються відомості про інженерні комунікації – водопровод, опалення, електрику, каналізації, газопровод тощо.

    Що ви отримуєте -850x500

    Як отримати

    Для оформлення та видачі готового документа слід звернутися до уповноваженої організації. Центр супроводу будівництва “АРМА ЕКСПЕРТ” виконає всі необхідні дії для оформлення технічного паспорта.

     

    Процес починається з професійної консультації. Фахівець уточнить, навіщо потрібна інвентаризація, чи проводилася вона раніше. Клієнт, який бажає замовити технічний паспорт на ресторан, надає документацію. Списки потрібних паперів відрізняються залежно від ситуації, але завжди включають:

    • підтвердження права власності на приміщення. Це договір купівлі-продажу, міни, дарування, спадщина, оренда тощо;
    • паспорт та ідентифікаційний код замовника;
    • старий технічний паспорт (якщо є в наявності у замовника).

     

    ТП -850x500

     

    Після отримання документації починається оформлення заявки. Щоб провести заміри та скласти схеми, фахівець має виїхати на об’єкт. Дата та час обговорюються заздалегідь, щоб клієнту було зручно. На місці інженер проводить заміри та зіставляє їх зі старими даними, якщо вони є. Це необхідно, щоб визначити, чи не проводилися раніше незафіксовані перепланування та реконструкція.

     

    Розрахувати вартість

     

    Ціна технічного паспорта залежить від багатьох факторів, таких як площа об’єкту, його місце розташування, висота тощо.

     

    Реєстрація ТП -850x350

    Кінцевим результатом проведеної інвентаризації є видача замовнику паперового варіанту технічного паспорту, а також внесення останнього до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

     

    Техпаспорт на ресторан може робитися довго, якщо звернутися до державної установи. Там виконати роботу вчасно заважають великі черги, нестача вільних спеціалістів, людський чинник. Усі ці проблеми повністю виключені у Центрі Супроводу Будівництва “АРМА ЕКСПЕРТ”. Тут можна замовити термінове виготовлення, наприклад, якщо потрібно отримати технічний паспорт дуже оперативно, для уточнення деталей можна зв’язатися зі спеціалістом за номером (095) 488-55-66.

    Запишіться на безкоштовну
    консультацію


    Заїжджайте до нас – відповімо на всі запитання
    і пригостимо смачною кавою

    Заїжджайте до нас – відповімо
    на всі запитання і пригостимо
    смачною кавою

    Дивіться також

    Будівництво чи реконструкція комерційного об’єкту

    Будівництво чи реконструкція комерційного об’єкту

    Оформлення нежитлової нерухомості
    4 720

    На вас чекає не легка процедура! Експертиза проєкту, отримання дозволів та візити перевіряючих. Будівництво та реконструкція магазинів, офісів, ресторанів пі... Детальніше

    Перевести житлове приміщення в нежитловий фонд

    Перевести житлове приміщення в нежитловий фонд

    Оформлення нежитлової нерухомості
    3 093

    Відкрити кафе, салон, офіс чи магазин на першому поверсі житлового будинку – звичайна справа. Але за цим стоїть велика робота – переведення житлового приміще... Детальніше

    Приватизувати земельну ділянку

    Приватизувати земельну ділянку

    Оформлення землі
    39 628

    Оформити земельну ділянку у власність – процедура не на один місяць і не така вже й безкоштовна, як прописано в законі. З чого почати і до чого приготуватися? Детальніше

    Контакти

    Дякуємо, що зв’язалися з нами!

    Ваш запит надіслано – з Вами зв’яжуться протягом дня