Ми працюємо по всій території України

пн-пт з 9:00 до 18:00

Замовити дзвінок

  X

  Експертиза проєкту

  Необхідність, а не забаганка!

  3 707
  Проєкти нежитлових будівель

  Експертиза проєкту

  Необхідність, а не забаганка!

  3 707
  Проєкти нежитлових будівель
  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
  Loading...

   

  ЗАПРОСИТИ ЗВ’ЯЗОК З ПРОФІЛЬНИМ СПЕЦІАЛІСТОМ

  Будь-ласка, заповніть цю невелику форму і
  ми зв’яжемося з Вами в найкоротші терміни

   Ця інформація потрібна, щоб заздалегідь проаналізувати Ваше питання!
   Фахівець зв’яжеться із Вами максимально швидко.

   100% захист від спаму

    

   Маєте на руках готову проєктну документацію і плануєте ось-ось розпочати будівництво об’єкта? Подбайте про те, щоб процес пройшов без простоїв та непередбачених фінансових витрат. Своєчасно проведена експертиза проєкту – гарантія того, що ви не зіткнетеся в невідповідний момент з проблемами і вам не доведеться зупиняти будівництво. Це заощадить ваш бюджет і забезпечить безпеку та відповідність усім нормам, а також стандартам майбутньої будівлі.

    

    Потрібна допомога? – Отримайте консультацію від експерта Арма Експерт!

     

     

    Всі об’єкти будівництва класифікуються за класами наслідків аварії:

    1. СС-1 – незначні;
    2. СС-2 – середні;
    3. СС-3 – високі.

     

    attention Проведення експертизи проєкту будівництва для об’єктів із середніми та значними наслідками (СС2 та СС3), а також тих, що зводяться із залученням коштів з державного бюджету є обов’язковою умовою.

     

    В решті випадків експертиза проєктів будівництва проводиться за ініціативою замовника. Але якщо ви цінуєте свій час та кошти, все ж таки варто пройти цю процедуру, оскільки вона допоможе уникнути проблем при зведенні та під час експлуатації будівлі, а також на етапі отримання дозволу на будівництво.

     

     

    Хто проводить експертизу проєктної документації?

    Експертиза проєктів будівництва в Україні проводиться державними експертними організаціями та приватними компаніями, які мають відповідну ліцензію. При цьому, якщо ви зводите об’єкт з високими або середніми наслідками аварії (клас СС-2 або СС-3) за рахунок держкоштів, право видавати висновок експертизи проєкту має лише державна експертна організація. У решті випадків ви маєте право обрати експерта самостійно!

     

     

    Як відбувається процес проходження експертизи?

    Проведення експертизи відбувається після подання проєкту у паперовому та електронному вигляді, оформленого у повній відповідності до вимог законодавства та стандартів держави. Етапи експертизи такі:

     

    zamok Параметри дослідження багато в чому залежить від особливостей об’єкта. Наприклад, якщо ви будуєте будинок із класом наслідків СС-2, то державна експертиза проєктів оцінить:

    • надійність, безпеку та потенційний термін експлуатації;
    • чи гарантовано вільний доступ до будівлі для людей з обмеженими можливостями;
    • чи дотримано норм пожежної безпеки;
    • чи закладено у проєкт технології, що забезпечують енергозбереження та енергоефективність;
    • коректність складання кошторису та інше.

     

    zamokЗагалом, основне питання, яке вивчає експертиза проєкту – рівень безпеки експлуатації будівлі та відповідність витрат пропонованим інженерним рішенням.

     

    zamokВажливо виправити усі зауваження у домовлений термін. Оформляється експертний висновок, який буде позитивним лише в тому випадку, якщо документація повністю відповідає всім нормативам та стандартам.

     

    attention Експертиза проєктно-кошторисної документації пройде максимально успішно та швидко, якщо поряд з вами будуть досвідчені фахівці Центру супроводу будівництва «АРМА ЕКСПЕРТ». Запишіться на консультацію та отримайте максимум інформації за номером телефону 095-488-55-66

     

     

    Безкоштовні консультації та повний супровід об’єктів

    Якщо ви хоч раз у житті стикалися з будівництвом, то знаєте, наскільки стомлюють процеси отримання дозвільної документації та погоджень у держустановах. Переведення житлового приміщення в нежитлове, оформлення дозволів на будівельні роботи, державна експертиза проєктної документації – все це потребує часу, нервів та фінансів.

     

    Інфографіка_Як-ми-працюємо_Transparent-1024x576

     

    Ви будете позбавлені цих нюансів, якщо звернетеся до Центру «АРМА ЕКСПЕРТ». Комплексно супроводжуючи будівництво чи реконструкцію об’єкта, ми не тільки грамотно та повно підготуємо всю документацію, а й у короткий термін оформимо всі дозвільні папери.

     

    Розрахувати вартість

     

    Виконана експертиза проєкту – це, по-перше, гарантія безпеки будівлі та людей, а по-друге – істотна умова отримання дозволу на будівництво.

     

    Запишіться на безкоштовну
    консультацію


    Заїжджайте до нас – відповімо на всі запитання
    і пригостимо смачною кавою

    Заїжджайте до нас – відповімо
    на всі запитання і пригостимо
    смачною кавою

    Дивіться також

    Проєкт будівництва

    Проєкт будівництва

    Проєкти нежитлових будівель
    6 214

    Зробити кожну будівлю чи приміщення неповторним та оригінальним, врахувати все до найдрібніших деталей… Розробка проєкту – процес захоплюючий, але непростий! Детальніше

    Проєкт складу чи виробництва

    Проєкт складу чи виробництва

    Проєкти нежитлових будівель
    2 409

    Ефективна робота та логістика немислимі без грамотного та продуманого проєкту приміщень. Проєктування громадських будівель – робота для справжніх профі! Детальніше

    Дозвіл на будівництво

    Дозвіл на будівництво

    Дозвільна документація
    11 518

    Плануєте будівництво та не знаєте, з чого почати? Єдиний правильний перший крок, що гарантує відсутність проблем – отримання дозволу на будівництво. Детальніше

    Контакти

    Дякуємо, що зв’язалися з нами!

    Ваш запит надіслано – з Вами зв’яжуться протягом дня