Ми працюємо по всій території України

пн-пт з 9:00 до 18:00

Замовити дзвінок

  X

  Оформлюємо реконструкцію квартири

  Зважилися на великий ремонт - подбайте про документи!

  4 952
  Оформлення житлової нерухомості

  Оформлюємо реконструкцію квартири

  Зважилися на великий ремонт - подбайте про документи!

  4 952
  Оформлення житлової нерухомості
  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 4,67 из 5)
  Loading...

  ЗАПРОСИТИ ЗВ’ЯЗОК З ПРОФІЛЬНИМ СПЕЦІАЛІСТОМ

  Будь-ласка, заповніть цю невелику форму і
  ми зв’яжемося з Вами в найкоротші терміни

   1 КРОК - ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОБ'ЄКТ
   2 КРОК - КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

   Бонуси від нас:

   Підібрати список дизайнерів інтер'єру?
   Підібрати список будівельників?

   Ця інформація потрібна, щоб заздалегідь проаналізувати Ваше питання!
   Фахівець зв’яжеться із Вами максимально швидко.

   100% захист від спаму

    

   Рано чи пізно господарі будь-якої квартири наважуються кардинально поміняти не дуже зручне або просто набридло стандартне планування. Причому не має значення, чи йдеться про новобуд або про так звані сталінки, хрущовки, болгарки. Існують різні варіанти перепланування квартир. Як правило, це роботи зі збільшення кімнати за рахунок балкона чи лоджії, суміщення кухні та кімнати чи санвузла з іншими приміщеннями тощо.

    

   На перший погляд, що може бути простіше: найняв будівельників, зробив ремонт – і радуйся! Більше того, чомусь у нас прижилася думка, що краще спочатку все переробити, а потім уже займатися узаконенням. Однак насправді маршрут від початку процесу «переробок» до його документального оформлення виявляється не таким простим.

    

   Залежно від специфіки ремонтних робіт прийнято виділяти два абсолютно різні поняття: “перепланування” та “реконструкція”

    

   Своєчасна консультація спеціаліста Центру супровожу будівництва “АРМА ЕКСПЕРТ” – вирішить усі ваші проблеми з оформлення! Телефонуйте 095-488-55-66.

    

   Що таке реконструкція квартири?

   Перепланування квартири є зміна житлової чи нежитлової площі внаслідок часткового чи повного демонтажу тільки не капітальних стін. Зараз можливо оформити перепланування за спрощеною процедурою.

    

   Реконструкцією квартири вважаються роботи, які передбачають:

   • повний чи частковий демонтаж капітальних стін;
   • збільшення існуючих віконних чи дверних отворів у капітальних стінах;
   • демонтаж підвіконних перегородок;
   • приєднання лоджії чи балкона до житлових чи нежитлових приміщень;
   • будь-які роботи з втручанням у стіни панельних будинків;
   • влаштування окремих входів з вулиці.

    

   У цих випадках необхідне отримання повного пакету документів та чітке дотримання процедури реконструкції квартири.

    

   Більше того, важливо знати, що з 10 червня 2017 року внесено зміни до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», а саме до 32-ї статті, які суттєво змінюють підхід до класифікації об’єктів будівництва.

    

   З 10 червня 2017 року квартири у багатоповерхових житлових будинках віднесено до об’єктів із середнім класом наслідків аварій (СС2).

    

   Вважається, що аварія при реконструкції приміщень у багатоквартирному житловому будинку понад 4 поверхи несе небезпеку великій кількості людей. Таким чином, для виконання робіт, пов’язаних із втручанням у несучі стіни, передбачено спеціальну процедуру оформлення дозвільних документів.

    

   У панельному багатоквартирному будинку всі стіни – капітальні. У такому разі потрібне оформлення дозвільних документів.

    

    Потрібна допомога? – Отримайте консультацію від експерта Арма Експерт!

     

    Які документи необхідні для оформлення реконструкції?

    Найпростіший спосіб отримати максимум інформації про всі необхідні документи – це записатися на прийом до нашого фахівця за телефоном: 095-488-55-66. При собі потрібно мати правовий документ та існуючий техпаспорт.

     

    Якщо ж ви вирішили просто попередньо з’ясувати для себе, що в цілому включає в себе процедура:

     

    По-перше, щоб визначити можливість реконструкції житлових приміщень з погляду безпеки, проводиться технічне обстеження стану будівлі. Більше того, згідно із законодавством, у разі реконструкції об’єкта, висновок експерта є обов’язковим і також буде просто необхідним, якщо до вас завітають несподівані гості в особі співробітників контролюючих органів.

     

    По-друге, розробляється проєктна документація, в якій враховуються побажання замовника, дизайн та інтер’єр – з дотриманням існуючих вимог законодавства.

     

    По-третє, проводиться комплексна експертиза проєкту. Отримання експертного висновку є обов’язковим для об’єктів середнього класу наслідків аварій (СС2), до яких віднесено житло у багатоквартирних будинках.

     

    По-четверте, укладаються договори з проєктувальником (на авторський нагляд), техніком (на технічний нагляд) та підрядником (на виконання будівельних робіт). Починаючи з 10 червня 2017 року до виконання робіт на об’єктах СС2 допускаються лише ліцензовані організації. Компанія “АРМА ЕКСПЕРТ” надає послуги з проєктування, а також технічного та авторського нагляду.

     

    По-п’яте, необхідно подати до відділу Державної інспекції архітектури та містобудування (ДІАМ) заяву з проєктом, експертизою, договорами на авторський та технічний нагляд. За результатами розгляду документів вам видається офіційний дозвіл на виконання робіт чи відмову у його отриманні. Але тільки з моменту видачі дозвільного документа ви маєте право починати перепланування.

     

    Штраф за виконання перепланування з втручанням у капітальні стіни без оформлення такого дозволу коштуватиме вам космічних грошей та непередбачуваних наслідків

     

    Після завершення будівництва необхідно отримати новий технічний паспорт.

     

    На наступному, найважливішому етапі, до ДІАМ подається заява про прийняття об’єкта в експлуатацію, а також підписаний акт готовності об’єкта до експлуатації та акт про введення об’єкта в експлуатацію. За результатами розгляду співробітники ДІАМ складають довідку та приймають рішення про відмову або видачу дозвільного документа. У разі позитивного рішення вам потрібно буде здійснити офіційний платіж за відповідними реквізитами та отримати Сертифікат готовності об’єкта до експлуатації або відмову в його отриманні.

     

    На останньому етапі вам потрібно буде звернутися до державного реєстратора чи нотаріуса для реєстрації змін у державному реєстрі права власності на об’єкт з урахуванням реконструкції та нових площ і отримати відповідний витяг з реєстру.

     

     

    Першопрохідці починають витрачати час на випадкових порадників та нескінченне ходіння по кабінетах чиновників, які не відповідають за кінцевий результат і навіть не бачать загальної картини. І тоді вся процедура перетворюється на ходіння по дев’яти колах пекла.

     

    Розрахувати вартість

     

    Більшість людей не хочуть або не можуть дозволити собі забивати голову непотрібними бюрократичними тонкощами, – цього й не потрібно, якщо врахувати, що у нашому Центрі супроводу будівництва “АРМА ЕКСПЕРТ” вартість послуг з оформлення документів для перепланування квартири є абсолютно адекватною та прийнятною.

     

     

    Інфографіка_Як-ми-працюємо_Transparent-1024x576

    Запишіться на безкоштовну
    консультацію


    Заїжджайте до нас – відповімо на всі запитання
    і пригостимо смачною кавою

    Заїжджайте до нас – відповімо
    на всі запитання і пригостимо
    смачною кавою

    Дивіться також

    Узаконити перепланування – новий порядок

    Узаконити перепланування – новий порядок

    Оформлення житлової нерухомості
    3 631

    Зробили перепланування простору свого будинку чи квартири? Не забудьте узаконити ці дії, щоб уникнути штрафу та проблем зі здійсненням угод. Детальніше

    Дозвіл на будівництво

    Дозвіл на будівництво

    Дозвільна документація
    11 518

    Плануєте будівництво та не знаєте, з чого почати? Єдиний правильний перший крок, що гарантує відсутність проблем – отримання дозволу на будівництво. Детальніше

    Введення в експлуатацію об’єкту

    Введення в експлуатацію об’єкту

    Дозвільна документація
    5 303

    Будівництво закінчено. Як оформити право власності? Насамперед, необхідно ввести об'єкт в експлуатацію. Детальніше

    Контакти

    Дякуємо, що зв’язалися з нами!

    Ваш запит надіслано – з Вами зв’яжуться протягом дня