Присвоїти кадастровий номер
Швидко, без черг, під ключ!
Швидко, без черг, під ключ!
ЗАПРОСИТИ ЗВ’ЯЗОК З ПРОФІЛЬНИМ СПЕЦІАЛІСТОМ
Ця інформація потрібна, щоб заздалегідь проаналізувати Ваше питання!
Фахівець зв’яжеться із Вами максимально швидко.
100% захист від спаму
Ви зіткнулися із необхідністю отримати кадастровий номер? Напевно, вас відвідують думки про те, що ходіння по кабінетах чиновників займе масу часу і вимагатиме безліч витрат. Безперечно, якщо ви вперше зіткнулися з такою процедурою як отримання кадастрового номера, то швидше за все так і станеться. Але якщо питанням займаються професіонали, то ви будете позбавлені простоювання в чергах, довгого збору необхідних паперів та інших ситуацій.
Навіть якщо ви довірили оформлення цього важливого документа нашим фахівцям, зазначена нище інформація не завадить володіти основними нюансами щодо того, як саме відбувається присвоєння кадастрового номера земельній ділянці та в яких випадках вона необхідна.
Присвоєння кадастрового номера ділянці землі схоже на отримання ідентифікаційного коду – це унікальний номер у певному форматі, який на території держави більше не зустрічається. Основний етап його отримання – це внесення до бази даних Державного земельного кадастру (ДЗК) максимально достовірних та повних відомостей про ділянку. Цей унікальний код зберігається за ділянкою доти, поки вона залишається цілою (до її розділу чи об’єднання з іншими ділянками). При переході права власності (зміні власника), зміні цільового призначення цей код залишається незмінним.
Відповідно до Земельного кодексу України, кадастровий номер земельної ділянки необхідний у таких ситуаціях:
Таким чином, якщо ви вирішили придбати/продати, обміняти або оформити у спадок житловий будинок або земельну ділянку, у відповідному договорі обов’язково має бути зазначений кадастровий номер, незалежно від того, приватизована земля чи ні
Бувають ситуації, коли ділянка вже приватизована, але кадастровий номер їй не присвоєно. Це відбувається, коли оформлення права власності відбувалося до 2004 року. Відсутність на державному акті про право власності на земельну ділянку кадастрового номера не скасовує ваше право на землю, але його присвоєння надалі при угодах із цією землею буде необхідним.
Закон України “Про Державний земельний кадастр” чітко визначає порядок того, як саме відбувається отримання кадастрового номера на землю:
Складається техдокументація на ділянку. Це роблять сертифіковані землевпорядники, які виконують геодезичні роботи.
Межі ділянки узгоджуються із сусідами (суміжними землекористувачами).
Складена техдокументація узгоджується у міському управлінні містобудування та архітектури.
Підготовлений пакет документів передається до ДЗК, де відбувається оформлення кадастрового номера.
Отримання витягу (довідки) про присвоєння ділянці унікального коду.
Крім зазначеної техдокументації, щоб визначити кадастровий номер вам знадобляться такі документи:
Як бачите, щоб оформити кадастровий номер земельної ділянки, необхідно кілька разів відвідати Держгеокадастр і зібрати пакет паперів, що для зайнятої людини зазвичай вкрай незручно. А якщо терміни підтискають та ідентифікувати ділянку потрібно за лічені дні, то самостійне вирішення цього завдання стає зовсім нездійсненним.
Саме тому ми пропонуємо вам цю послугу – швидко, гарантовано та недорого. Скільки коштує кадастровий номер? На це питання вам відповість спеціаліст Центру супроводу будівництва «АРМА ЕКСПЕРТ», адже конкретні цифри залежатимуть від терміновості та інших нюансів. У будь-який момент ви можете звернутися до нас за безкоштовною консультацією за телефоном 095-488-55-66 і ми відповімо на будь-які ваші питання, що стосуються землі та земельного законодавства.
Популярні питання
✅ Перевірити кадастровий номер земельної ділянки можна за наступним посиланням //map.land.gov.ua/kadastrova-karta
Запишіться на безкоштовну
консультацію
65001, Одесьĸа область, м. Одеса, вул. Князівсьĸа, 38, оф. 402;
03179, Київсьĸа область, м. Київ, проспеĸт Берестейсьĸий, 131а
Дивіться також
Збудували, але не оформили документи вчасно? Є добрі новини! Скористайтеся "будівельною амністією". Дізнайтеся як можна узаконити самобуд. Детальніше
Документи для будівництва приватного будинку
Чи можуть будівництво та оформлення документів на будинок пройти гладко і швидко, без проблем, зволікань та зайвих витрат? Звичайно, якщо супроводжуються фах... Детальніше
Приватизувати земельну ділянку
Оформити земельну ділянку у власність – процедура не на один місяць і не така вже й безкоштовна, як прописано в законі. З чого почати і до чого приготуватися? Детальніше
Контакти
65001, Одесьĸа область, м. Одеса, вул. Князівсьĸа, 38, оф. 402;
03179, Київсьĸа область, м. Київ, проспеĸт Берестейсьĸий, 131а
65001, Одесьĸа область, м. Одеса, вул. Князівсьĸа, 38, оф. 402;
03179, Київсьĸа область, м. Київ, проспеĸт Берестейсьĸий, 131а